VEĽKONOČNÝ POBYT V CHORVÁTSKU

GRADAC – HOTEL LABINECA***
01.04.-15.04.2015
(minimálna dĺžka pobytu – 3 noci)

Gradac - malebné mestečko s najkrajšími plážami Makarskej riviéry. Nezabudnuteľný zážitok vytvára jedinečná prírodná scenéria, kde vertikála drsného Biokova postupne prechádza do kultivovaných svahov obrastených olivami a borovicami, aby sa spojili s modrým horizontom mora, obohnaným nádhernými plážami z bielych okruhliakov a priezračným , teplým morom. Pláže majú pozvoľný vstup do mora. Mestečko si vás určite získa typickou dalmatínskou atmosférou, ktorá vládne na jeho promenáde.
Poloha: komplex sa nachádza priamo na okruhliakovej pláži, 250 m od centra Gradacu. Vzdialenosť z Košíc cez Maďarsko je 1.110 km.
Popis hotela: komplex tvorí hlavná budova a depandance nad hotelom za prístupovou cestou. V hlavnej budove je vstupná hala s recepciou (možnosť využitia trezoru za poplatok), zmenáreň, internetový kútik, reštaurácia, lobby bar, kaviareň, TV miestnosť, fitness, sauna, vnútorný bazén, vonkajší bazén so sladkou vodou a terasou s krásnym výhľadom, prístup na pláž – hotelovým výťahom. Slnečníky a ležadlá pri bazéne sú zadarmo, na pláži za poplatok. Parkovanie pri hoteli je za poplatok 3,- €/deň.
Ubytovanie:
HOTEL – (izby Comfort) klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. Nachádzajú sa v hlavnej budove, všetky majú balkón a sú orientované na morskú stranu. K vybaveniu izieb patrí telefón, SAT-TV, minibar (za poplatok), WC, sprchou, sušič vlasov a klimatizácia.
DEPANDANCE – nad hotelom za príjazdovou cestou. Klimatizované rodinné izby (za príplatok) majú dve lôžka s možnosťou 2 prísteliek. Izby majú vlastné sociálne zariadenie, sušič vlasov, SAT-TV a balkón, sú orientované na morskú stranu.  Detská postieľka je na vyžiadanie (3,- € / deň).
Stravovanie: polpenzia formou bufetu (bez nápojov) alebo all inclusive za príplatok.
Špeciálny Veľkonočný program: špeciálny veľkonočný program pre deti i dospelých, večerné programy so živou hudbou, vnútorný vyhrievaný bazén (24oC), vonkajší bazén, dalmatínska večera.
Aktivity za poplatok: sauna, WiFi, výlety – návšteva Ston (mesto mušlí a soli), návšteva múzea Narona vo Vid, „foto safari“ na rieke Nereva, výlety loďou na ostrovy Hvar a Korčula, potápanie.


Pre toto zariadenie nie je prístupný on-line výpočet ceny a rezervácia. V prípade, že máte o toto zariadenie záujem, kontaktujte nás.

  cena
dospelá osoba / 1. a 2. lôžko 30,00 €
dospelá osoba / prístelka 27,00 €
1.a 2. dieťa 0-12 rokov / prístelka (v rod.izbe) ZADARMO
2.dieťa 3-12 rokov / bez lôžka (v izbe 2+1) 16,00 €

Ceny sú uvedené za 1 osobu za 1 noc.
Príplatok za all inclusive:  
- osoba nad 12 rokov: 10,00 € / 1 noc
- 1. a 2.dieťa 3-12 rokov (v rodinnej izbe):  ZADARMO
- 2. dieťa 3-12 rokov bez lôžka v izbe 2+1 : 5,00 € / 1 noc
Príplatok za rodinnú izbu: osoba na 1. a 2. lôžku:  12,00 € / 1 noc
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 11,00 € / 1 noc

V cene zájazdu za osobu je zahrnuté:  ubytovanie s polpenziou resp. all inclusive (za príplatok), Cena zahŕňa tiež špeciálny veľkonočný program pre deti aj dospelých (viď info v texte)
V cene zájazdu nie je zahrnuté: pobytová taxa: dospelá osoba: 2€ / deň, dieťa 12-18 r.: 1 € / deň, komplexné cestovné poistenie UNION: 2,50 €/osoba / deň