VIETNAM ZO SEVERU NA JUH letecký poznávací zájazd, Vietnam, 25.3.2018, Raňajky

VIETNAM ZO SEVERU NA JUH letecký poznávací zájazd

FM
Termín:
25.3. - 6.4.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 13 dní / 12 nocí
Doprava: letecky (Košice) (-)
Strava: Raňajky
Číslo zájazdu: 59907795
1 665,40 € (-0 %) Nezáväzná objednávka

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

 

Popis hotela
PROGRAM ZÁJAZDU:
1.deň - odlet pravidelnou linkou z Košíc do Hanoja s medzipristátím v Istanbule.
2.deň - prílet do Hanoja - tisícročného mesta, kolíska civilizácie a delta Červenej rieky. Mesto poprepletané starobylými ulicami a koloniálnymi štvrťami, jazerami. Presun z letiska do hotela. Ubytovanie v hoteli, voľno. Večera v miestnej reštaurácii individuálne. Nocľah v Hanoji.
3.deň  - po raňajkách v hoteli nasleduje prehliadka mesta Hanoj. Prehliadka sa začne na hlavnom námestí Ba Dinh, kde si prezrieme Prezidentský palác, mauzóleum Ho Chi Minha a jeho dom, Chua mot cot - Pagoda na jednom stĺpe. Prehliadka bude pokračovať návštevou chrámu Quan Thanh, ktorý bol postavený za čias panovníka - imperátora Ly Thai To (1010–1028). Chrám je zasvätený taoistickému božstvu Tran Vu, ktoré bolo ochrancom a vládcom v severnej časti krajiny. Nasleduje prechádzka k pagode Tran Quoc – jedna z najstarších pagod Vietnamu, ktorá je symbolom vietnamského budhizmu. Prestávka na obed (za príplatok), alebo individuálne. V druhej polovici dňa – návšteva Chrámu literatúry – významná kultúrna a historická pamiatka a zároveň prvá vietnamská univerzita, chrám bol postavený v roku 1070 na počesť Konfúciusa. Pokračujeme prechádzkou okolo jazera Hoan Kiem – srdce Hanoja, návšteva chrámu Ngoc Son, ktorý bol postavený na ostrove v 19. stor. Individuálne voľno – nákupy v starom meste. Nocľah v Hanoji. Večera individuálne.
4.deň - po raňajkách v hoteli presun do zálivu Ha Long Bay s tisíckami vápencových ostrovov – ohromné dračie zuby, vyrastajúce z krištáľovo čistej morskej hladiny – prírodné dedičstvo UNESCO. Poldenná plavba na lodi (v cene zájazdu). Tonkinský záliv obmýva okolo 2 tisíc ostrovov, mnohé z nich sú preslávené krásnymi hlbokými jaskyňami. Navštívime jednu z jaskýň Dau Go (bambusové stĺpy) alebo Sung Sot (prekvapenie). Obed z čerstvých morských produktov na lodi (za príplatok), alebo individuálne. Návrat do Hanoja a transfer na železničnú stanicu. Cesta lôžkovým vlakom do mesta Hue. Noc vo vlaku. Večera individuálne.
5.deň - príchod do mesta Hue v ranných hodinách. Navštívime Citadelu a Imperátorského zakázaného mesta (objekt UNESCO). Obed (za príplatok), alebo individuálne. V poobedňajších hodinách transfer do hotela v oblasti mesta Hoi An. Ubytovanie sa v 5*hoteli na pláži. Relaxácia a oddych na pláži alebo pri bazéne, kde načerpáme nové sily pre ďalšie zážitky, ktoré nás čakajú. Individuálne voľno. Nocľah v hoteli. Večera individuálne.
6. a 7. deň - raňajky v hoteli. Prvý deň si vyčleníme priestor na relaxáciu a oddych na pláži alebo pri bazéne. Na druhý deň sa spoločne presunieme do starobylého mestečka Hoi An, ktoré je kultúrne dedičstvo UNESCO. Jednotlivé časti mesta stavali japonskí kupci od roku 1450 - 1637 a ďalej tu žili predovšetkým čínski a európski kupci. Možnosť nákupov – jedinečný japonský hodváb a iné suveníry. Individuálne voľno. Nocľah v hoteli. Večere individuálne.
8.deň - po raňajkách v hoteli môžete voľný deň využiť na drobné nákupy (z hotela premáva do Hoi An bezplatný kyvadlový autobus) alebo pokračovať v oddychu na pláži. Večer sa presunieme na železničnú stanicu, odkiaľ bude cesta pokračovať nočným ležadlovým vlakom z mesta Danang do mesta Nha Trang. Noc vo vlaku. Večera individuálne.
9. a 10.deň  - v ranných hodinách dorazíme do mesta Nha Trang a presunieme sa do hotela. Individuálne voľno. Na druhý deň nasleduje poldenná prehliadka mesta Nha Trang, kde navštívime pagodu Long Son - budhistická pagoda, postavená na počesť mníchov (mnísi sa seba obetovali spálením), ktorí zahynuli v proteste proti režimu prezidenta Južného Vietnamu Ngo Dinh Diema. Návšteva veží Po Nagar – starovekého hinduistického chrámového komplexu, známeho aj ako „Čampské veže“. Veže Po Nagar boli postavené medzi 8.-13. stor. Je to najstaršia stavba v provincii Khanh Hoa a jedna z mála historických pamiatok Čampského kráľovstva, ktorá sa zachovala. Návšteva oceánografického inštitútu – fakultatívne alebo oddych na pláži. Večera (za príplatok), alebo individuálne. Noc v hoteli v meste Nha Trang.
11.deň - po raňajkách v hoteli sa presunieme na letisko v Nha Trang a naša cesta bude smerovať letecky do mesta Saigon, známe aj ako Ho Chi Minhovo mesto. Po prílete do mesta Saigon sa presunieme do hotela. Po krátkom oddychu sa vyberieme spoznávať mesto. Prehliadku začneme pri Paláci Nezávislosti, ktorý bol slávnostne otvorený v roku 1966, ako rezidencia prezidenta Južného Vietnamu Nguyen Van Thieu nasleduje návšteva múzea Vojny – kde uvidíte ohromné množstvo artefaktov, fotografií a obrázkov dokumentujúcich vojenské zločiny americkej agresie. Návšteva chrámu Nefritového imperátora – jedinečná rezba na dreve a bohatá sochárska výzdoba, návšteva Katedrály Saigonskej Panny Márie a historickej budovy v centre mesta – Hlavnej pošty. Exkurzia sa končí návštevou 49. poschodia najvyššej budovy v Saigone – veže Bitexco, odkiaľ je výhľad na krásnu panorámu mesta. Večera (za príplatok), alebo individuálne. Noc v hoteli v Saigone.
12.deň - po raňajkách v hoteli a registrácii z hotela môžete posledné hodiny využiť na nákupy a pripravíte sa na cestu naspať domov. V poobedňajších hodinách sa presunieme na letisko v Saigone, odkiaľ je plánovaný podvečerný odlet do Košíc.
13.deň - prílet pravidelnou linkou do Košíc v ranných hodinách.

Zmena programu v prípade zmeny času letov, nepriaznivého počasia a iné vyhradená. Zmena poradia dní v programe podľa aktuálnych podmienok vyhradená.
Základná cena zahŕňa
- 2x ubytovanie s raňajkami v 4* hoteli v Hanoji,
- 3x ubytovanie s raňajkami 5* hoteli v oblasti Hoi An,
- 2x ubytovanie s raňajkami v 3* hoteli v meste Nha Trang,
- 1x ubytovanie s raňajkami v 3* hoteli v Saigone,
- medzinárodnú letenku na trase Košice - Istanbul - Hanoj - Saigon - Istanbul - Košice,
- vnútroštátnu letenku Nha Trang - Saigon,
- 2 ks batožiny v cene letenky (1 ks na palubu, 1 ks / 23 kg do batožinového priestoru),
- 2x nočný presun lôžkovým vlakom,
- transfery podľa programu,
- sprievodca 
- vstupy podľa programu (zmena vyhradená),
- plavba loďou po Ha Long Bay,
- zákonné poistenie insolventnosti a DPH.
Základná cena nezahŕňa
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy)  490 €,
- cestovné poistenie UNION,
- príplatok za víza 75 € / osoba,
- príplatky za 5x obedy resp.večere podľa programu 65 € / osoba.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

VIETNAM ZO SEVERU NA JUH letecký poznávací zájazd