Sea Horse Resort, Vietnam, Phan Thiet, 18.5.2018, Raňajky
Termín:
Načítavam ... 18.5. - 27.5.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 10 dní
Doprava: letecky (Praha) (-)
Strava: Raňajky
Číslo zájazdu: 57872352
1 678 € (-4 %) Nezáväzná objednávka
Názov zájazdu podľa organizátora: Vietnam - Phan Thiet - Sea Horse Resort
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z VIEDNE

Odlet z Viedne s prestupom do Saigonu.

2. deň SAIGON

Prílet do Saigonu, transfer do hotela, ubytovanie. Popoludní prehliadka mesta s návšte­vou chrámu Thien Hau, pagody Giac Lam a pagody Jadeitového císara.

3. deň SAIGON

Raňajky. Možnosť celodenného fakultatívneho výletu do delty Mekongu či návštevy centra náboženstva Cao Dai spojená s prehliadkou tunelov Vietkongu Cu Chi. Večer voľno.

4. deň SAIGON - PHAN THIET

Raňajky. Odchod autobusom do Nha Trangu či Phan Thiet. Ubytovanie vo vybranom hoteli.

5. - 8. deň PHAN THIET

Raňajky. Voľno k pobytu pri mori. Možnosti fakultatívnych výletov vrátane dvojdenného fakultatívneho výletu do oblasti Buon Ma Thuot, kopcovité folklórne oblasti s dedinkami horských kmeňov, s neprie­stupnými pralesmi, kde doposiaľ žijú poslední divokí vietnamský sloni. Oblasť je tiež známa pestovaním vynikajúcej kávy.

9. deň PHAN THIET - SAIGON - VIEDEŇ

Raňajky. Skorý ranný odchod na letisko, odlet do Saigonu, odlet do Viedne s prestupom.

10. deň PRÍLET DO VIEDNE

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

lety na trase Viedeň - Saigon - Viedeň s prestupom let na trase Nha Trang - Saigon 2 noci v Saigone v hoteli *** s raňajkami 5 nocí v letovisku Nha Trang/Phan Thiet vo vybranom hoteli s raňajkami služby miestneho sprievodcu sprievodca CK ESO (min. 20 osob)

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

letiskové taxy - viď cenník vietnamské vízum fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Úvod


Elegantný a štýlový rezort položený na krásnej piesočnatej pláži Mui Ne v rozľahlej záhrade. Hotel má 40 luxusných a privátnych bungalovov a 50 izieb s výhľadom do záhrady alebo na more na východ slnka. V základnej ponuke sú izby de luxe s výhľadom do záhrady.

Popis hotelu

Popis

elegantný a štýlový rezort položený na krásnej piesočnatej pláži Mui Ne v rozľahlej záhrade. Hotel má 40 luxusných a privátnych bungalovov a 50 izieb s výhľadom do záhrady alebo na more na východ Slnka. V základnej ponuke sú izby de luxe s výhľadom do záhrady.

Vybavenie

3 reštaurácie, ktoré ponúkajú miestne i medzinárodnú kuchyňu, bar, požičovňa bicyklov a áut, relaxačné kúpele, kaderník, salón krásy, konferenčná miestnosť, čistiareň, stráženie deti, izbový servis 24 hodín denne

Pláž

piesočná priamo pri hoteli

Stravovanie

raňajky, možnosť stravovania a la carte v hotelovej reštaurácii

Šport a zábava

bazén, detský bazén, tenisové kurty, windsurfing, kite surfing

Vybavenie izieb

nastaviteľná klimatizácia, satelitná TV, kúpeľňa s WC, telefón, balkón alebo terasa, trezor, sušič vlasov

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK

Sea Horse Resort