Okruh Vietnamom a Kambodžou, Vietnam, 24.11.2018, Raňajky

Okruh Vietnamom a Kambodžou

Termín:
24.11. - 5.12.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 12 dní / 9 nocí
Doprava: letecky (Praha) (-)
Strava: Raňajky
Číslo zájazdu: 57942712
2 258 € (-7 %) Nezáväzná objednávka

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Popis zájezdu
novinka kombinujúca krásy južného Vietnamu s historickými miestami Kambodže vrátane úchvatného Angkor Watu vyvážená skladba prírody, džungľou zarastených pamiatok a relaxu pri mori spestrením zájazdu je plavba loďou proti prúdu rieky Mekong

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z PRAHY (VIEDNE) DO HO CHI MINH CITY (SAIGONU)

Odlet z Prahy (Viedne) do Ho Chi Minhovho mesta (Saigonu) s prestupom.

2. deň PRÍLET DO SAIGONU

Prílet do Ho Chi Minh City (Saigonu) v popoludňajších hodinách. Transfer do hotela, nocľah.

3. deň PODZEMNÉ TUNELY CU CHI Z VIETNAMSKEJ VOJNY

Po raňajkách odjazd do známych podzemných tunelov Cu Chi. Sieť tunelov Cu Chi sa do dejín zapísala v roku 1960, keď pomáhali Vietkongu kontrolovať veľké vidiecke oblasti iba 60 km od Saigonu. Návrat do Ho Chi Minh City, obed v miestnej reštaurácii, prehliadka paláca Zjednotenia, historickej budovy pošty, katedrály Notre Dame a chrámu Jadeitového cisára. Návrat do hotela, nocľah.

4. deň DELTA MEKONGU

Raňajky. Odjazd do My Tho, vstupnej bráne do delty Mekongu, kde uvidíte najstaršiu pagodu Vinh Trang. Prejazd do Cai Be, odkiaľ pokračujete loďou po úzkých i širokýh ramenách rieky Mekong. Uvidíte typický život miestnych obyvateľov, navštívite výrobňu ryžového papieru a zoznámite sa miestnym tropickým ovocím. Popoludní prejazd do Can Tho, ubytovanie, nocľah.

5. deň PLÁVAJÚCE TRHY, PRESUN DO CHAU DOC

Skorý ranný odchod na plávajúce trhy Cai Rang. Obed v miestnej reštaurácii. Potom sa presunieme do mesta Chau Doc, ktoré už hraničí s Kambodžou. Cestou ukážka výroby bambusových košíkov a zastávka pri pútnickej hore Nui Sam. Ubytovanie v hoteli, nocľah.

6. deň CEZ KAMBODŽSKÚ HRANICU LOĎOU DO PHNOM PENH

Skorý ranný odchod loďou po rieke Hau až do Phnom Penh. Počas plavby prekročíte hranice Kambodže. Po príchode obed v reštaurácii, prechádzka rikšami, návšteva Kráľovského paláca, Striebornej pagody a chrámu Wat Phnom. Odchod do hotela, nocľah.

7. deň VYPRÁŽANÉ PAVÚKY, PRÍJAZD DO SIEM REAP

Raňajky. Odjazd do Siem Reap, cestou zastávka na obed. Cestou navštívite starobylý most Kampong Kdei, mestečko Skun s možnosťou ochutnávky tunajšej špeciality - vyprážaných pavúkov, ďalej potom predangkorský chrámový komplex Sambor Prei Kuk, pochádzajúci z doby pred 9. storočím nášho letopočtu. Popoludní prehliadka Kráľovského paláca so Striebornou pagodou. Pokračovanie do Siem Reap, ubytovanie, nocľah.

8. deň ANGKOR WAT – STRATENÉ CHRÁMY V DŽUNGLI

Raňajky. Celodenná prehliadka areálu Angkor, do ktorého vstúpite Južnou bránou. Uvidíte chrám Bayon, terasu slonov, chrám Ta Prohm, ktorý bol ako jediný ponechaný napospas prírode. Obed v miestnej reštaurácii. Popoludní navštívite chrám Angkor Wat, postavený v 12. storočí a patriaci medzi najväčšie náboženské stavby sveta. Návrat do hotela, nocľah.

9. deň LOĎOU PO JAZERE TONLÉ SAP, LETOVISKO SIHANOUKVILLE

Raňajky. Po raňajkách plavba po jazere Tonlé Sap pozdĺž plávajúcich dedín s jedinečným životným štýlom. Obed v miestnej reštaurácii. V popoludňajších hodinách transfer na letisko pre prelet do Sihanoukville. Po prílete transfer do hotela, ubytovanie, nocľah.

10. deň LETOVISKO SIHANOUKVILLE

Raňajky. Individuálne voľno pri brehu mora. Nocľah.

11. deň FINÁLNY ODLET PHNOM PENH

Raňajky. Voľno. Popoludní transfer do Phnom Penh na odlet do Prahy (Viedne).

12. deň PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE)


CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

leteckú dopravu Praha - Saigon, Phnom Penh - Praha (možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok) vnútroštátnu leteckú dopravu Siem Reap - Sihanoukville 9x ubytovanie v hoteloch 4*a 3* s raňajkami obedy v rámci poznávacej časti zájazdu program, transfery klimatizovanými minibusmi lodné prejazdy všetky vstupy podľa itinerára služby sprievodcu ESO travel a miestneho sprievodcu

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

letiskové a bezpečnostné taxy 449,- EUR/osoba vízum do Vietnamu (prostredníctvom CK za poplatok 75,- EUR/osoba) vízum do Kambodže (prostredníctvom CK za poplatok 40,- EUR/osoba) fakultatívne výlety prepitné 40,- USD/osoba cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Zmena programu vyhradená.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Okruh Vietnamom a Kambodžou