Okruh Vietnamom a Kambodžou, Vietnam, 24.11.2018, Raňajky

Okruh Vietnamom a Kambodžou

Termín:
Načítavam ... 24.11. - 5.12.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 12 dní
Doprava: letecky (Praha) (-)
Strava: Raňajky
Číslo zájazdu: 57942712
2 208 € (-6 %) Nezáväzná objednávka
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň PRAHA (VIEDEŇ) - SAIGON

Zraz na letisko 2 hodiny pred odletom. Odlet do Saigonu s prestupom.

2. deň SAIGON

Prílet do Ho Chi Minh City (Saigonu) v popoludňajších hodinách. Transfer do hotela, ubytovanie, nocľah.

3. deň SAIGON - CU CHI - SAIGON

Po raňajkách odchod do známych podzemných tunelov Cu Chi. Sieť tunelov Cu Chi sa do dejín zapísala v roku 1960, keď pomáhala Vietkongu kontrolovať veľké vidiecke oblasti iba 60 km od Saigonu. Návrat do Ho Chi Minh City, obed v miestnej reštaurácii, prehliadka paláca Zjednotenia, historickej budovy pošty, katedrály Notre Dame a chrámu Jadeitového cisára. Návrat do hotela, nocľah.

4. deň SAIGON - BEN TRE - CAN THO

Po raňajkách odchod do oblasti Ben Tre v delte Mekongu. Plavba na lodičkách malými kanálmi v tejto oblasti s nádhernými prírodnými scenériami, návšteva malej tehelne a dielne s ručne vyrábanými výrobkami. Nasleduje jazda konským povozom pozdĺž plantáží tropického ovocia. Obed si užijete v typickej miestnej reštaurácii. V popoludňajších hodinách príchod do Can Tho, ubytovanie, nocľah.

5. deň CAN THO - CHAU DOC

Skorý ranný odchod na typické plávajúce trhy Cai Rang, hemžiace sa obchodníkmi na menších či väčších lodiach, ktorí ponúkajú rozmanitý tovar, prevažne ale ovocie a zeleninu. Obed v miestnej reštaurácii. Potom sa presunieme do mesta Chau Doc, ktoré už hraničí s Kambodžou. Cestou ukážka výroby bambusových košíkov a zastávka pri pútnickej hore Nui Sam. Ubytovanie v hoteli, nocľah.

6. deň CHAU DOC - PHNOM PENH

Skorý ranný odchod loďou po rieke Hau až do Phnom Penh. Počas plavby prekročíte hranice Kambodže. Po príchode do Phnom Penh nasleduje obed v miestnej reštaurácii a prechádzka rikšami, pri ktorej navštívite Kráľovský palác, Striebornú pagodu. Odchod do hotela, nocľah.

7. deň PHNOM PENH - SIEM REAP

Raňajky. Odchod do Siem Reap, cestou zastávka na obed v miestnej reštaurácii. Cestou navštívite starobylý most Kampon Kdey, mestečko Skoun s možnosťou ochutnávky tunajšej špeciality - vyprážaných pavúkov, ďalej potom predangkorský chrámový komplex Sambor Prei Kuk, pochádzajúci z doby pred 9. storočím nášho letopočtu. V podvečerných hodinách príchod do Siem Reap, ubytovanie, nocľah.

8. deň ANGKOR WAT

Raňajky. Celodenná prehliadka areálu Angkor, do ktorého vstúpite Južnou bránou. Uvidíte chrám Bayon, terasu slonov, chrám Ta Prohm, ktorý bol ako jediný ponechaný napospas prírode. Obed v miestnej reštaurácii. Popoludní navštívite chrám Angkor Wat, postavený v 12. storočí, a patriaci medzi najväčšie náboženské stavby sveta. Návrat do hotela, nocľah.

9. deň SIEM REAP - TONLÉ SAP - SIHANOUKVILLE

Raňajky. Po raňajkách plavba po jazere Tonlé Sap pozdĺž plávajúcich dedín s jedinečným životným štýlom. Obed v miestnej reštaurácii. V popoludňajších hodinách transfer na letisko pre prelet do Sihanoukville. Po prílete transfer do hotela, ubytovanie, nocľah.

10. deň SIHANOUKVILLE

Raňajky. Individuálne voľno pri brehu mora. Nocľah.

11. deň SIHANOUKVILLE - PHNOM PENH

Raňajky. V dopoludňajších hodinách individuálne voľno. Popoludní transfer do Phnom Penh, odlet do Prahy.

12. deň PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE)


CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

leteckú dopravu Praha - Saigon, Phnom Penh - Praha (možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok) vnútroštátny prelet Siem Reap - Sihanoukville 9x ubytovanie v hoteloch kategórie 4*- 3* raňajky po celý čas trvania zájazdu, obedy v rámci poznávacej časti zájazdu program, transfery klimatizovanými minibusmi lodné prejazdy všetky vstupy podľa itinerára služby sprievodcu ESO travel a miestneho sprievodcu

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

letiskové a bezpečnostné taxy 449,- EUR/osoba vízum do Vietnamu (cez CK za poplatok 75,- EUR/osoba) vízum do Kambodže 30,- USD/osoba (+ 1x fotografia so sebou) fakultatívne výlety prepitné cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Okruh Vietnamom a Kambodžou