Mango Bay Phu Quoc Resort, Vietnam, Phu quoc, 18.5.2018, Raňajky

Mango Bay Phu Quoc Resort starstarstar

Termín:
Načítavam ... 18.5. - 27.5.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 10 dní
Doprava: letecky (Praha) (-)
Strava: Raňajky
Číslo zájazdu: 57872300
1 869 € (-5 %) Nezáväzná objednávka
Názov zájazdu podľa organizátora: Vietnam - Phu Quoc - Mango Bay Phu Quoc Resort
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z VIEDNE

Odlet z Viedne. Odbavenie na letisku 2,5 hodiny pred plánovaným odletom.

2. deň SAIGON

Prílet do Saigonu, transfer z letiska do hotela v Saigone. Nocľah.

3. deň SAIGON – PHU QUOC

Raňajky. Transfer na letisku v Saigone, prelet na ostrov Phu Quoc. Transfer do hotela, ubytovanie.

4.– 8. deň PHU QUOC

Pobyt pri mori, relaxácia, kúpanie, opaľovanie, priestor pre využitie niektorého z fakultatívnych výletov. Pláže na ostrove sú nádherné, a kedže leží v Thajskom zálive, majú odlišný charakter než iné vietnamske pláže. Phu Quoc si obľúbia nielen milovníci relaxácie na pláži, ale i vyznávači šnorchlovania.

9. deň PHU QUOC - SAIGON

Transfer na letisko, odlet cez Saigon do Viedne.

10. deň PRÍLET DO VIEDNE

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

lety na trase Viedeň – Phu Quoc - Viedeň všetky transfery 7x ubytovanie vo vybranom hoteli s raňajkami asistenciu partnerskej CK

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

letiskové taxy - viď.cenník vietnamské vízum fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Úvod

Eco resort na pláži s důrazem na soulad s přírodou. Od roku 2006 podporuje resort Mango Bay organizaci na ochranu divoké přírody – „Wildlife at Risk“ a pomáhá tak k zachování biodiverzity ve Vietnamu. Majitelé tento hotel provozují s ohledem na zachování přírodních zdrojů pro budoucí generace. Resort disponující 40 bungalovy rozesetými podél 700 m pláže se rozkládá na 20 ha lesa a zahrady. Město Duong Dong je vzdáleno cca 7 km a hotel do něj poskytuje denně bezplatný shuttle bus, transfer z letiště trvá cca 30 min.

Popis hotelu

Popis

eco resort na pláži s důrazem na soulad s přírodou. Od roku 2006 podporuje resort Mango Bay organizaci na ochranu divoké přírody – „Wildlife at Risk“ a pomáhá tak k zachování biodiverzity ve Vietnamu. Majitelé tento hotel provozují s ohledem na zachování přírodních zdrojů pro budoucí generace. Resort disponující 40 bungalovy rozesetými podél 700 m pláže se rozkládá na 20 ha lesa a zahrady. Město Duong Dong je vzdáleno cca 7 km a hotel do něj poskytuje denně bezplatný shuttle bus, transfer z letiště trvá cca 30 min.

Vybavení

restaurace, bar. Možnost bezplatného Wifi připojení. Aktivity a zábava: wellnes centrum na pláži (masáže, aromaterapie).

Pláž

písečná pláž přímo u resortu

Zábava a sport

badminton, volejbal, petangue, kriket, lekce vaření, exkurze, možnost zapůjčení vybavení na šnorchlování, kajaky a kanoe

Stravování

snídaně

Vybavení pokojů

bungalovy postavené z přírodních materiálů s doškovou střechou. Verandah pokoje (30 m2) směrované k moři jsou vybaveny stropním ventilátorem, chladícím boxem a terasou. K dispozici další typy nadstandardních bungalovů, které mohou mít venkovní koupelnu.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK

Mango Bay Phu Quoc Resort