La Veranda Resort, Vietnam, Phu quoc, 11.5.2018, Raňajky
Termín:
Načítavam ... 11.5. - 20.5.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 10 dní
Doprava: letecky (Praha) (-)
Strava: Raňajky
Číslo zájazdu: 57872247
2 259 € (-5 %) Nezáväzná objednávka
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Vietnam - Phu Quoc - La Veranda Resort
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z VIEDNE

Odlet z Viedne. Odbavenie na letisku 2,5 hodiny pred plánovaným odletom.

2. deň SAIGON

Prílet do Saigonu, transfer z letiska do hotela v Saigone. Nocľah.

3. deň SAIGON – PHU QUOC

Raňajky. Transfer na letisku v Saigone, prelet na ostrov Phu Quoc. Transfer do hotela, ubytovanie.

4.– 8. deň PHU QUOC

Pobyt pri mori, relaxácia, kúpanie, opaľovanie, priestor pre využitie niektorého z fakultatívnych výletov. Pláže na ostrove sú nádherné, a kedže leží v Thajskom zálive, majú odlišný charakter než iné vietnamske pláže. Phu Quoc si obľúbia nielen milovníci relaxácie na pláži, ale i vyznávači šnorchlovania.

9. deň PHU QUOC - SAIGON

Transfer na letisko, odlet cez Saigon do Viedne.

10. deň PRÍLET DO VIEDNE

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

lety na trase Viedeň – Phu Quoc - Viedeň všetky transfery 7x ubytovanie vo vybranom hoteli s raňajkami asistenciu partnerskej CK

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

letiskové taxy - viď.cenník vietnamské vízum fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Úvod

Čtyřhvězdičkový La Veranda Resort Phu Quoc - MGallery Collection se nachází uprostřed tropické zahrady na ostrově Phu Quoc a má podobu francouzské přímořské vily. Celková kapacit nabízí: 43 pokojů, z toho 6 suitů. Situován je 4 km od letiště na ostrově.

Popis hotelu

Popis

čtyřhvězdičkový La Veranda Resort Phu Quoc - MGallery Collection se nachází uprostřed tropické zahrady na ostrově Phu Quoc a má podobu francouzské přímořské vily. Celková kapacit nabízí: 43 pokojů, z toho 6 suitů. Situován je 4 km od letiště na ostrově.

Vybavení

recepce, “ Pepper Tree“ - hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní a výhledem do zahrady a na pláž. „La Jardin“ - restaurace s pizzou a středomořskými specialitami, lounge bar

Pláž

písečná pláž u hotelu

Zábava a sport

lázně a wellness, vířivka, knihovna, rybaření, masáže, gril, potápění, šnorchlování, venkovní bazén, stolní tenis. Vodní sporty na pláži za poplatek - jízdy na banánu, vodní skútry, kajaky, šnorchlování, potápění, výlety na lodích), půjčovna jízdních kol.

Stravování

snídaně

Vybavení pokojů

prostorné pokoje mají francouzské koloniální zařízení a interiér, který zahrnuje tmavé dřevo a mozaikové obklady. Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu s výhledem do zahrady nebo na pláž. Klimatizace, satelitní TV, telefon, trezor, minibar, DVD přehrávač, fén, zařízení k přípravě kávy a čaje, terasa či balkon. V koupelně oddělená vana i sprchový kout. Možnost připojení k internetu.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

La Veranda Resort