Ana Mandara Resort - Vietnam - Nha trang

Ana Mandara Resort starstarstarstarstar

Ana Mandara Resort
Doprava:
-
Letisko:
-
Odjazd:
-
Strava:
-
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Vietnam - Saigon - Nha Trang - Ana Mandara Resort
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z VIEDNE

Odlet z Viedne s prestupom do Saigonu

2. deň SAIGON

Prílet do Saigonu, transfer do hotelu, ubytovanie. Popoludňajšia prehliadka mesta s návštevou perál starej vietnamskej architektúry - chrámu Thien Hau, pagody Giac Lam a pagody Jadeitového cisára.

3. deň SAIGON

Raňajky.Možnosť celodenného fakultatívneho výletu do delty Mekongu či návštevy centra náboženstva Cao Dai spojená s prehliadkou tunelov Vietkongu Cu Chi.Večer voľno.

4. deň SAIGON - NHA TRANG

Raňajky. Odjazd autobusom do Nha Trangu. Ubytovanie vo vybranom hoteli.

5. - 8. deň NHA TRANG

Raňajky. Voľno. Z fakultatívnych výletov odporúčame: poldenná prehliadkamesta s návštevou čamských veží Po Nagar, ďalej výlety so šnorchlovaním na blízkych ostrovčekoch Mun, Tam a Mieu s morským akváriom Tri Nguyen pod šírym nebom, prípadne dvojdenný fakultatívny výlet do oblasti Buin Ma Thuot, kopcovitej oblasti s dedinami horských kmeňov, s nepriepustnými pralesmi, kde doteraz žijú posledné divoké slony.Oblasť je tiež známa pestovaním vynikajúcej kávy.

9. deň NHA TRANG - SAIGON - VIEDEŇ

Raňajky. Skorý ranný odchod na letisko, odlet do Saigonu, odlet do Viedne s prestupom.

10. deň PRÍLET DO VIEDNE

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

lety na trase Viedeň - Saigon - Viedeň s prestupom let na trase Nha Trang - Saigon 2 noci v Saigone v hoteli 3* s raňajkami 5 nocí v letovisku Nha Trang v vybranom hoteli s raňajkami služby miestneho sprievodcu sprievodca CK ESO (min. 20 osôb)

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy - viď cenník vietnamské vízum fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/os./deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Úvod

Luxusný štýlový resort so 68 izbami ležiaci priamo na pláži. Pavilóny sú postavené s citom tak, aby pripomínali architektúru tradičnej vietnamskej dediny.

Popis hotelu

Popis

luxusný štýlový resort so 68 izbami ležiaci priamo na pláži. Pavilóny sú postavené s citom tak, aby pripomínali architektúru tradičnej vietnamskej dediny

Pláž

piesočnatá, priamo pri hoteli

Vybavenie

reštaurácia, niekoľko barov, kaviareň, konferenčné a business centrum, knižnica s rozsiahlou zbierkou kníh o vietnamskej problematike, detská opatrovateľka

Zábava a šport

karaoke, diskotéka, bazén, fitnes centrum, masáže, tenisové kurty, ihrisko na plážový volejbal, badminton a petangue, potápačské centrum, vodné športy

Stravovanie

raňajky, možnosť stravovania a la carte

Vybavenie izieb

klimatizácia, stropný ventilátor, satelitný TV, kúpeľňa s WC, fén, telefón, izbový trezor, varná kanvica. Každá izba má vlastnú terasu. Izby v základnej ponuke majú výhľad do záhrady.
Nahrávám...

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

FERROTOUR - Vietnam - Saigon - Nha Trang - Ana Mandara Resort - Vietnam - Nha trang