Tac Premier hotel & SPA, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 7.9.2017, All inclusive
Tac Premier hotel & SPA
LM
Termín:
7.9.2017 – 17.9.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:11 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:57639934
588 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

V konečnej cene je započítaná zľava FIRST MOMENT až -38% (32% FM +4% FK +2% zájazd s poistením) do 31.05.2017.
1.dieťa do 12 r. na prístelke = pobyt s all inclusive ZADARMO + zvýhodnená cena letenky 99€

200 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Poloha
cca 100 m od známej Kleopatrinej pláže priamo v centre Alanyie.
Ubytovanie
v štandardných 2-ložkových klimatizovaných izbách (ovládač na klimatizáciu za vratný depozit) s možnosťou prístelky, izba má vlastné sociálne zariadenie, telefón, SAT-TV, trezor za poplatok, minibar (nie je v cene all inclusive) a sušič na vlasy.
Popis hotela
moderný mestský hotelový komplex prešiel rekonštrukciou v roku 2009 a skladá sa z hlavnej budovy a siedmich blokov, ktoré prepojuje veľký bazén. V hoteli nájdete vstupnú halu s recepciou, lobby bar, reštauráciu s vnútorným aj vonkajším posedením, bar pri bazéne aj na terase, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, rôzne obchody. Výhodou hotela je blízkosť najznámejších atraktivít mesta – pevnosť, historický prístav s Červenou vežou či skalný mys s jaskyňami. Slnečníky a ležadlá pri bazéne sú zadarmo. Na Kleoptarinej pláži je pre hostí Hotela Tac Premiere vyčlenená časť pláže, kde majú klienti možnosť zakúpiť si zvýhodnený set ležadlo + slnečník za zľavnenú cenu 2 €/os/ deň. Hotel neposkytuje v rámci all inclusive osušky ku bazénu a na pláž. Wi-Fi pripojenie v lobby časti a pri bazéne zadarmo.
Stravovanie
all inclusive v hoteli. Raňajky, obedy a večere formou bufetu, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 - 24:00 hod, popoludňajšie občerstvenie, zmrzlina, neskorá večera formou polievky.
Šport a zábava
tematické večere, hamam a sauna, fitness centrum, vnútorný a vonkajší bazén, stolný tenis. Spa a welness centrum, fotograf, internetový kútik, práčovňa, lekár za poplatok. V priestoroch hotela nájdete aj Mini klub pre deti (4-12 rokov). Hotel organizuje animačný program pre hostí.
Internetová adresa
www.tacpremierhotel.com
Základná cena zahŕňa
- 10x resp. 11x ubytovanie s all inclusive,
- letenka na trase Košice - Antalya - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.
Základná cena nezahŕňa
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy):
  189,00 € osoba nad 2 roky
    45,00 € dieťa do 2 rokov
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION EXTRA: 2,90 € / osoba / deň


FAKULTATÍVNE VÝLETY:

Pamukkale

Patria k najatraktívnejším prírodným miestam Tureckej riviéry. Po tisícročia vyvierajúce vápencové pramene a vodopády vytvorili približne 90 m vysoké a 3 km dlhé snehobiele vápencové pramene a vodopády s terasami a prírodnými jazierkami s teplou vodou. Pamukkale sú vzdialené približne 400 km od Alanye. Orientačná cena: dospelá osoba 65 €.


Rafting

Trvá 2 a 1/2 hodiny. Splavuje sa divoká rieka v nádhernom národnom parku Koprulu. Po krátkom školení za asistencie špecializovaných inštruktorov budete pripravení vrhnúť sa do vĺn rozbúrenej horskej rieky. V cene je aj obed. Orientačná cena: dospelá osoba 39 €.


Aquapark

Vo vzdialenosti cca 30 km od Alanye. Pre deti ale aj všetkých, ktorí majú chuť je pripravený výlet do sveta vodných toboganov a zábavy. V cene je ľahký obed. Orientačná cena: dospelá osoba 30 €. Turecké kúpele Hammam Transfer z hotela do tradičných kúpeľov – masáže, peeling, s trvaním 1 hodina a 30 minút. Turecká sauna, nazývaná hammam, bude pre Vás novým zážitkom. Orientačná cena: dospelá osoba 30 €.

 
Manavgat Cruise

Obľúbená plavba po rieke Manavgat, kúpanie v mori, prehliadka manavgatského vodopádu, návšteva antického mestečka Side (Apolónov chrám). V cene je zahrnutý obed. Orientačná cena: dospelá osoba 33 €.


Fakultatívne výlety sú organizované zahraničnými cestovnými kanceláriami a môžete si ich zakúpiť priamo u delegáta. Vyššie uvedené ceny nezahŕňajú vstupy. Ceny sú orientačné a môžu sa meniť podľa aktuálnej situácie. Presný program, cena a podmienky absolvovania výletu sú k dispozícii priamo na mieste pobytu u Vášho delegáta.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Tac Premier hotel & SPA