Hotel Royal Taj Mahal, Turecko, Turecká riviéra, Side, 14.6.2018, Ultra all inclusive
Hotel Royal Taj Mahal
FM
Typ
Termín:
14.6.2018 – 21.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Ultra all inclusive
Číslo termínu:60870949
831,85 € Konečná cena

V konečnej cene je započítaná zľava FIRST MOMENT až -35% (26% FIRST MOMENT +4% Ferrotour klub +3% za 100% úhradu+2% zájazd s poistením) do 31.01.2018.

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Poloha
hotel sa nachádza na súkromnej piesočnatej pláži vo vzdialenosti 6 km od centra Side, 11 km od centra Manavgat a 60 km od medzinárodného letiska v Antalyi.

Popis
jedinečný prázdninový hotelový komplex s pôsobivou architektúrou je členom siete hotelov Hotels Group Stone. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie.
VYBAVENIE A DALŠIE SLUŽBY
vstupná hala s recepciou, úschovňa batožiny, výťah, hlavná reštaurácia, 3 á la carte reštaurácie, snack reštaurácia, bistro, cukráreň, ovocno-šalátový kútik, 8 barov, 4 vonkajšie bazény, 3 detské bazény, lunapark a aquapark s množstvom atrakcii spoločný s hotelom Royal Dragon v čase 10:00 – 12:00 a 14:00 – 16:00 hod., nákupná pasáž, kaderníctvo.

Ubytovanie
Typy izieb:
• štandardné dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 - 2 prísteliek s výhľadom do záhrady alebo do areálu. Izby obrátené na morskú stranu sú za príplatok.
Vybavenie:
klimatizácia, kúpeľňa, sociálne zariadenie, sušič na vlasy, župan (za poplatok) a papuče, SAT TV, mini bar, varná kanvica, elektronický trezor a balkón.

Stravovanie
ultra all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu vrátane nápojov miestnej výroby, neskoré raňajky, snacky počas dna, koláčiky, zmrzlina (počas večere), nočné občerstvenie, vybrané miestne aj importované alkoholické a nealkoholické nápoje v čase 10:00 – 24:00 hod., vo vybraných baroch. Čerstvé ovocné šťavy, niektoré importované alkoholické nápoje, fľaškové nápoje, špeciálne vína, whisky, cognac a á la carte reštaurácie sú za poplatok.

Pláž
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky a ležadlá pri bazénoch aj na pláži sú zadarmo, osušky sú zadarmo 1x počas dňa.

Internet
Wi-Fi pripojenie vo verejných priestoroch hotela je zadarmo.

Šport a zábava
tenisový kurt (za poplatok), sauna, fitnes centrum, detské ihrisko, biliard (za poplatok), stolný tenis, šípky, turecky/ parný kúpeľ, animačný tím. Vybavenie na vodné športy (vybavenie na mieste), detský klub (na pláži, aktivity s dohľadom pre deti vo veku od 4 do 12 rokov), večerný animačný program, lekcie a rôzne kurzy vodného cvičenia a aerobiku.
Názor CK
Najobľúbenejší hotel z vyššej kategórie v našej ponuke je obľúbený najmä kvôli vyváženému pomeru cena/kvalita. Kozmopolitná klientela zabezpečí rôznorodosť a zábavu pri akciách a bohatých programoch organizovaných hotelom - len sa musíte zapojiť. Blízkosť antického mestečka Side odporúčame navštíviť vo dne aj večer pre jeho neopakovateľnú atmosféru.
KOMU TENTO HOTEL ODPORUČAME?
Všetkým, pre ktorých vyšší štandard nevyhnutne patrí k dovolenke a zároveň im neprekáža ak priberú na váhe. Pre svoju piesočnatú pláž a aquapark si tu pobyt užijú i deti.


OFICIÁLNE HODNOTENIE: *****
Internetová adresa
www.royaltajmahal.com
Základná cena zahŕňa
- 7x ubytovanie s ultra all inclusive,
- letenka na trase Košice - Antalya - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.
Základná cena nezahŕňa
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy):
  189,00 € osoba nad 2 roky
    45,00 € dieťa do 2 rokov
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION EXTRA: 2,90 € / osoba / deň

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Hotel Royal Taj Mahal