Hotel Royal Taj Mahal, Turecko, Turecká riviéra, Side, 7.9.2017, Ultra all inclusive
Hotel Royal Taj Mahal
LM
Typ
Termín:
7.9.2017 – 17.9.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:11 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Ultra all inclusive
Číslo termínu:57639949
1 318 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

V konečnej cene je započítaná zľava FIRST MOMENT až -43% (37% FIRST MOMENT + 4% Ferrotour klub + 2% zájazd s poistením) do 15.05.2017.
Zároveň zľava -30% pre dospelú osobu na prístelke. 

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Poloha
hotel sa nachádza na súkromnej piesočnatej pláži vo vzdialenosti 6 km od centra Side, 10 km od centra Manavgat a 60 km od medzinárodného letiska v Antalyi.
Ubytovanie
štandardné dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek s výhľadom do záhrady alebo do areálu, majú vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, župan (za poplatok) a papuče, SAT-TV, mini bar, varnú kanvicu, elektronický trezor a balkón. Izby s výhľadom na more sú za príplatok.
Popis hotela
hotel Royal Taj Mahal je členom Hotels Group Stone a tvorí ho rozsiahly prázdninový komplex. V komplexe sa nachádza vstupná hala s 24 hodinovou recepciou. Hosťom je dispozícií hlavná reštaurácia, 3 á la carte reštaurácie (za poplatok), snack reštaurácia, bistro, cukráreň, ovocno-šalátový kútik, 8 barov, 4 vonkajšie bazény, 3 detské bazény, aquapark spoločný s hotelom Royal Dragon (11 toboganov) a lunapark. Slnečníky a ležadlá pri bazénoch a na pláži sú zadarmo, osušky zadarmo 1x počas dňa. Wi-Fi pripojenie v komplexe hotela zadarmo.
Stravovanie
ultra all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu vrátane nápojov miestnej výroby, neskoré raňajky, snacky počas dňa, koláčiky, zmrzlina (počas večere), nočné občerstvenie, vybrané miestne aj importované alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 10:00 – 24:00 hod., vo vybraných baroch.
Šport a zábava
tenisový kurt, sauna, fitness centrum, detské ihrisko, biliard (za poplatok), stolný tenis, šípky, turecky/parný kúpeľ, animačný tím. Vybavenie na vodné športy (vybavenie na mieste), detský klub (na pláži, aktivity s dohľadom pre deti vo veku od 4 do 12 rokov), večerný animačný program, lekcie a rôzne kurzy vodného cvičenia a aerobiku.
Základná cena zahŕňa
- 10 resp. 11x ubytovanie s ultra all inclusive,
- letenka na trase Košice - Antalya - Košice, resp. Košice - Istanbul - Antalya - Istanbul - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.
Základná cena nezahŕňa
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy):
  189,00 € osoba nad 2 roky
    45,00 € dieťa do 2 rokov
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION EXTRA: 2,90 € / osoba / deň


FAKULTATÍVNE VÝLETY:

Pamukkale

Patria k najatraktívnejším prírodným miestam Tureckej riviéry. Po tisícročia vyvierajúce vápencové pramene a vodopády vytvorili približne 90 m vysoké a 3 km dlhé snehobiele vápencové pramene a vodopády s terasami a prírodnými jazierkami s teplou vodou. Pamukkale sú vzdialené približne 400 km od Alanye. Orientačná cena: dospelá osoba 65 €.


Rafting

Trvá 2 a 1/2 hodiny. Splavuje sa divoká rieka v nádhernom národnom parku Koprulu. Po krátkom školení za asistencie špecializovaných inštruktorov budete pripravení vrhnúť sa do vĺn rozbúrenej horskej rieky. V cene je aj obed. Orientačná cena: dospelá osoba 39 €.


Aquapark

Vo vzdialenosti cca 30 km od Alanye. Pre deti ale aj všetkých, ktorí majú chuť je pripravený výlet do sveta vodných toboganov a zábavy. V cene je ľahký obed. Orientačná cena: dospelá osoba 30 €. Turecké kúpele Hammam Transfer z hotela do tradičných kúpeľov – masáže, peeling, s trvaním 1 hodina a 30 minút. Turecká sauna, nazývaná hammam, bude pre Vás novým zážitkom. Orientačná cena: dospelá osoba 30 €.

 
Manavgat Cruise

Obľúbená plavba po rieke Manavgat, kúpanie v mori, prehliadka manavgatského vodopádu, návšteva antického mestečka Side (Apolónov chrám). V cene je zahrnutý obed. Orientačná cena: dospelá osoba 33 €.


Fakultatívne výlety sú organizované zahraničnými cestovnými kanceláriami a môžete si ich zakúpiť priamo u delegáta. Vyššie uvedené ceny nezahŕňajú vstupy. Ceny sú orientačné a môžu sa meniť podľa aktuálnej situácie. Presný program, cena a podmienky absolvovania výletu sú k dispozícii priamo na mieste pobytu u Vášho delegáta.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Hotel Royal Taj Mahal