Hotel Grand Seker - Turecko - Turecká riviéra - Side

Hotel Grand Seker starstarstarstarstar

Hotel Grand Seker
Doprava:
letecky
Letisko:
Košice
Odjazd:
-
Strava:
All inclusive

VÝPREDAJ FIRST MOMENT ZÁJAZDOV NA JÚNOVÉ TERMÍNY:
14.06.-21.06.2018 a 21.06.-28.06.2018ZĽAVA FIRST MOMENT -31% (22% FIRST MOMENT + 4% Ferrotour klub + 3% za 100% úhradu + 2% zájazd s poistením) do 29.03.2018.  

V konečnej cene ostatných termínov je započítaná zľava FIRST MOMENT -20% (11% FIRST MOMENT + 4% Ferrotour klub + 3% za 100% úhradu + 2% zájazd s poistením) do 31.03.2018.


Aj keď sme sa spočiatku obávali dovolenky v Turecku, nakoniec sme sa rozhodli pre hotel Grand Seker**** oblasť  Side a boli sme veľmi milo prekvapení. Hotel je ideálny ako pre páry, tak aj pre rodiny s deťmi, ktoré majú o program postarané vďaka animátorom a dvom bazénom z ktorých v jednom sa nachádzajú tobogány a druhý je v oddychovej časti hotela. Ubytovanie bolo veľmi pekné, moderné a čisté. Strava úžasná. Bohatý výber jedál, ktoré sa často obmieňali. Veľmi nás očaril spôsob servírovania medu, ktorý ste si odrezávali priamo z včelieho plastu. Pláž bola len 5min. chôdze od hotela, lemovaná krásnou promenádou. Ideálna pre ranný beh. Využívali sme hotelovú reštauráciu na pláži, takže o jedlo a nápoje nebola nikdy núdza. Krásna široká piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora, ktoré bolo príjemne teplé. Proste úžasná dovolenka. Určite odporúčam.     

 Vaša klientka Majka s rodinou

Zatím nejlepší hotel v jakém jme kdy vůbec byli. V každém ohledu je vidět, že se hotel snaží o své hosty pečovat tak, aby se opět vrátili. Famózní jídlo, animační programy, večerní programy to vše je na výbornou. Také hotelové bazény a tobogány jsou krásné, čisté a nejsou ani zdaleka poddimenzované, jako to u některých velkých hotelů bývá. Hotelová restaurace na pláži, nabízí sice menší výběr jídel než hlavní hotelová restaurace, ale i tak je velmi příjemné, že nemusíte vůbec opouštět pláž, pokud nechcete. Na pláži si klidně můžete dát oběd, svačinu, drinky a to vše v rámci all-inclusive zcela zdarma.

Jan Vávra

300 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Popis závisí na organizátorovi konkrétneho termínu. Pre zobrazenie popisu vyberte jedného z organizátorov alebo prejdite na jeden z termínov.

Nahrávám...

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

FERROTOUR - Hotel Grand Seker - Turecko - Side