Hotel Grand Seker, Turecko, Turecká riviéra, Side, 14.6.2018, All inclusive
LM
Termín:
14.6. - 21.6.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / 7 nocí
Doprava: letecky (Košice) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 60434702
588,51 € (-0 %) Nezáväzná objednávka

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

 


 

Aj keď sme sa spočiatku obávali dovolenky v Turecku, nakoniec sme sa rozhodli pre hotel Grand Seker**** oblasť  Side a boli sme veľmi milo prekvapení. Hotel je ideálny ako pre páry, tak aj pre rodiny s deťmi, ktoré majú o program postarané vďaka animátorom a dvom bazénom z ktorých v jednom sa nachádzajú tobogány a druhý je v oddychovej časti hotela. Ubytovanie bolo veľmi pekné, moderné a čisté. Strava úžasná. Bohatý výber jedál, ktoré sa často obmieňali. Veľmi nás očaril spôsob servírovania medu, ktorý ste si odrezávali priamo z včelieho plastu. Pláž bola len 5min. chôdze od hotela, lemovaná krásnou promenádou. Ideálna pre ranný beh. Využívali sme hotelovú reštauráciu na pláži, takže o jedlo a nápoje nebola nikdy núdza. Krásna široká piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora, ktoré bolo príjemne teplé. Proste úžasná dovolenka. Určite odporúčam.      

Vaša klientka Majka s rodinou

Zatím nejlepší hotel v jakém jme kdy vůbec byli. V každém ohledu je vidět, že se hotel snaží o své hosty pečovat tak, aby se opět vrátili. Famózní jídlo, animační programy, večerní programy to vše je na výbornou. Také hotelové bazény a tobogány jsou krásné, čisté a nejsou ani zdaleka poddimenzované, jako to u některých velkých hotelů bývá. Hotelová restaurace na pláži, nabízí sice menší výběr jídel než hlavní hotelová restaurace, ale i tak je velmi příjemné, že nemusíte vůbec opouštět pláž, pokud nechcete. Na pláži si klidně můžete dát oběd, svačinu, drinky a to vše v rámci all-inclusive zcela zdarma.

Jan Vávra

300 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity
Poloha
300 m od širokej piesočnatej pláže, od centra mesta Side je vzdialený 8 km a od Manavgatu je vzdialený 13 km. Od medzinárodného letiska v Antalyi je hotel vzdialený len 55 km.

Popis
dlhoročne obľúbený, vyhľadávaný hotelový komplex, ktorého kvalitu ocenili aj spokojní klienti svojimi recenziami na cestovateľských portáloch. Hotel je vhodný nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre všetky vekové kategórie, nakoľko môžete využívať široké spektrum služieb.
VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
vstupná hala s recepciou, zmenáreň, výťah, hlavná hotelová reštaurácia, súkromná reštaurácia na pláži, niekoľko barov, dva bazény, detský bazén s toboganmi, detské ihrisko, dva tenisové kurty, fitnes centrum, sauna, turecké kúpele, amfiteáter, futbalové ihrisko, hotelová diskotéka, detský mini klub, nákupná pasáž, kaderníctvo, manikúra, čistiareň, lekár, TV miestnosť, konferenčná miestnosť.

Ubytovanie
Typy izieb:
• štandardné dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 prístelky pre dieťa do 12 rokov (dospelá osoba na prístelke môže byt ubytovaná len v izbe rodinného typu).
• rodinné izby - jedna izba, kde je možné ubytovať 2 dospelé osoby + 2 deti (do 12 rokov) alebo 3 dospelé osoby + 1 dieťa (do 12 rokov), izba má dve pevné lôžka a poschodovú postel.
Vybavenie:
klimatizácia, kúpelňa, sociálne zariadenie, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, trezor (za poplatok), mini bar, (2 fľaše vody sú dopĺňané denne), ostatné za poplatok, balkón.

Stravovanie
all inclusive - v hoteli a na pláži, raňajky v čase 07:30 – 09:30 hod., obedy a večere sú formou bohatých a chutných bufetových stolov. Obed v čase 12:30 – 14:00 hod., popoludňajšie občerstvenie (pizza, hranolky, hamburger) v čase 14:30 – 16:30 hod., káva a čaj v čase 10:30 – 17:00 hod., večera v čase 19:00 – 21:00 hod., neskorá polievka v čase 23:00 – 24:00 hod. Nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby v čase 10:00 – 24:00 hod. (čerstvé ovocné šťavy a turecká káva za poplatok).

Pláž
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky a ležadlá pri bazénoch aj na pláži sú zadarmo. Plážové osušky za poplatok (0,50 €/1 deň).

Internet
Wi-Fi pripojenie v časti recepcie je zadarmo, na izbách za poplatok 2,-€/deň.

Šport a zábava
v rámci all inclusive: vonkajšie bazény s toboganmi, detské ihrisko, šípky, šach, plážový volejbal, tenis (vybavenie na tenis za poplatok), boccia, sauna, turecký kúpeľ, mini klub pre deti, mini diskotéka, vodné pólo, denné a večerné animácie pre deti i dospelých. Služby za poplatok: masáže, služby lekára, fotografické centrum, biliard, herňa, vodné športy na pláži, fakultatívne výlety.
Názor CK
sú hotely, ktoré sú navonok impozantné, ale sklamú Vás. Grand Seker je pravý opak – je nenápadný, ale má vynikajúce služby na úrovni 5* hotela, avšak v prijateľnej cene. Obzvlášť pestrosť a kvalita stravy je na špičkovej úrovni. Niektorí klienti môžu na prvý pohľad namietnuť vzdialenosť 300 m od pláže. Je však nutné si uvedomiť, že vo veľkých hotelových komplexoch i napriek tomu, že sú v 1.línii, je reálna vzdialenosť hotela od samotnej pláže často väčšia. Umiestnenie hotela pri atraktívnom historickom Side, pri najkrajšej, širokej piesocnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora a zároveň na novovybudovanej promenáde s výbornou infraštruktúrou radí tento hotel medzi tie, ktoré bez zaváhania odporúčame. Vlastná reštaurácia na pláži poskytuje komfort a kvalitu, v areáli hotela je bazénový svet.
KOMU TENTO HOTEL ODPORÚČAME?
Grand Seker odporúčame jednak pre rodiny s deťmi, kvôli bezpečnému vstupu do mora a toboganom v hotelových bazénoch a pre klientov, ktorí vyhľadávajú pokoj - v hotelovej záhrade je tzv. relaxačný bazén, kde si môžete oddychovať v nerušenom prostredí a tichu.

OFICIÁLNE HODNOTENIE: ****
Internetová adresa
www.grandsekerhotel.com.tr
Základná cena zahŕňa
- 7x ubytovanie s all inclusive,
- letenka na trase Košice - Antalya - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.
Základná cena nezahŕňa
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy):
  189,00 € osoba nad 2 roky
    45,00 € dieťa do 2 rokov
- palivový príplatok: 25,00 € / osoba nad 2 roky (platné od 18.05.2018)
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION EXTRA: 2,90 € / osoba / deň
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Hotel Grand Seker