Hotel Grand Seker, Turecko, Turecká riviéra, Side, 14.6.2018, All inclusive
FM
Termín:
14.6. - 21.6.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní
Doprava: letecky (Košice) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 60434702
588,51 € (-0 %) Nezáväzná objednávka

VÝPREDAJ FIRST MOMENT ZÁJAZDOV NA JÚNOVÉ TERMÍNY:
14.06.-21.06.2018 a 21.06.-28.06.2018ZĽAVA FIRST MOMENT -31% (22% FIRST MOMENT + 4% Ferrotour klub + 3% za 100% úhradu + 2% zájazd s poistením) do 29.03.2018.  

V konečnej cene ostatných termínov je započítaná zľava FIRST MOMENT -20% (11% FIRST MOMENT + 4% Ferrotour klub + 3% za 100% úhradu + 2% zájazd s poistením) do 31.03.2018.


Aj keď sme sa spočiatku obávali dovolenky v Turecku, nakoniec sme sa rozhodli pre hotel Grand Seker**** oblasť  Side a boli sme veľmi milo prekvapení. Hotel je ideálny ako pre páry, tak aj pre rodiny s deťmi, ktoré majú o program postarané vďaka animátorom a dvom bazénom z ktorých v jednom sa nachádzajú tobogány a druhý je v oddychovej časti hotela. Ubytovanie bolo veľmi pekné, moderné a čisté. Strava úžasná. Bohatý výber jedál, ktoré sa často obmieňali. Veľmi nás očaril spôsob servírovania medu, ktorý ste si odrezávali priamo z včelieho plastu. Pláž bola len 5min. chôdze od hotela, lemovaná krásnou promenádou. Ideálna pre ranný beh. Využívali sme hotelovú reštauráciu na pláži, takže o jedlo a nápoje nebola nikdy núdza. Krásna široká piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora, ktoré bolo príjemne teplé. Proste úžasná dovolenka. Určite odporúčam.      

Vaša klientka Majka s rodinou

300 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity
Poloha
400 m od širokej piesočnatej pláže, od centra mesta Side je vzdialený 8 km a od Manavgatu je vzdialený 13 km. Od medzinárodného letiska v Antalyi je hotel vzdialený len 55 km.

Popis
dlhoročne obľúbený, vyhľadávaný hotelový komplex, ktorého kvalitu ocenili aj spokojní klienti svojimi recenziami na cestovateľských portáloch. Hotel je vhodný nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre všetky vekové kategórie, nakoľko môžete využívať široké spektrum služieb.
VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
vstupná hala s recepciou, zmenáreň, výťah, hlavná hotelová reštaurácia, súkromná reštaurácia na pláži, niekoľko barov, dva bazény, detský bazén s toboganmi, detské ihrisko, dva tenisové kurty, fitnes centrum, sauna, turecké kúpele, amfiteáter, futbalové ihrisko, hotelová diskotéka, detský mini klub, nákupná pasáž, kaderníctvo, manikúra, čistiareň, lekár, TV miestnosť, konferenčná miestnosť.

Ubytovanie
Typy izieb:
• štandardné dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 prístelky pre dieťa do 12 rokov (dospelá osoba na prístelke môže byt ubytovaná len v izbe rodinného typu).
• rodinné izby - jedna izba, kde je možné ubytovať 2 dospelé osoby + 2 deti (do 12 rokov) alebo 3 dospelé osoby + 1 dieťa (do 12 rokov), izba má dve pevné lôžka a poschodovú postel.
Vybavenie:
klimatizácia, kúpelňa, sociálne zariadenie, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, trezor (za poplatok), mini bar, (2 fľaše vody sú dopĺňané denne), ostatné za poplatok, balkón.

Stravovanie
all inclusive - v hoteli a na pláži, raňajky v čase 07:30 – 09:30 hod., obedy a večere sú formou bohatých a chutných bufetových stolov. Obed v čase 12:30 – 14:00 hod., popoludňajšie občerstvenie (pizza, hranolky, hamburger) v čase 14:30 – 16:30 hod., káva a čaj v čase 10:30 – 17:00 hod., večera v čase 19:00 – 21:00 hod., neskorá polievka v čase 23:00 – 24:00 hod. Nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby v čase 10:00 – 24:00 hod. (čerstvé ovocné šťavy a turecká káva za poplatok).

Pláž
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky a ležadlá pri bazénoch aj na pláži sú zadarmo. Plážové osušky za poplatok (0,50 €/1 deň).

Internet
Wi-Fi pripojenie v časti recepcie je zadarmo, na izbách za poplatok 2,-€/deň.

Šport a zábava
v rámci all inclusive: vonkajšie bazény s toboganmi, detské ihrisko, šípky, šach, plážový volejbal, tenis (vybavenie na tenis za poplatok), boccia, sauna, turecký kúpeľ, mini klub pre deti, mini diskotéka, vodné pólo, denné a večerné animácie pre deti i dospelých. Služby za poplatok: masáže, služby lekára, fotografické centrum, biliard, herňa, vodné športy na pláži, fakultatívne výlety.
Názor CK
sú hotely, ktoré sú navonok impozantné, ale sklamú Vás. Grand Seker je pravý opak – je nenápadný, ale má vynikajúce služby na úrovni 5* hotela, avšak v prijateľnej cene. Obzvlášť pestrosť a kvalita stravy je na špičkovej úrovni. Niektorí klienti môžu na prvý pohľad namietnuť vzdialenosť 300 m od pláže. Je však nutné si uvedomiť, že vo veľkých hotelových komplexoch i napriek tomu, že sú v 1.línii, je reálna vzdialenosť hotela od samotnej pláže často väčšia. Umiestnenie hotela pri atraktívnom historickom Side, pri najkrajšej, širokej piesocnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora a zároveň na novovybudovanej promenáde s výbornou infraštruktúrou radí tento hotel medzi tie, ktoré bez zaváhania odporúčame. Vlastná reštaurácia na pláži poskytuje komfort a kvalitu, v areáli hotela je bazénový svet.
KOMU TENTO HOTEL ODPORÚČAME?
Grand Seker odporúčame jednak pre rodiny s deťmi, kvôli bezpečnému vstupu do mora a toboganom v hotelových bazénoch a pre klientov, ktorí vyhľadávajú pokoj - v hotelovej záhrade je tzv. relaxačný bazén, kde si môžete oddychovať v nerušenom prostredí a tichu.

OFICIÁLNE HODNOTENIE: ****
Internetová adresa
www.grandsekerhotel.com.tr
Základná cena zahŕňa
- 7x ubytovanie s all inclusive,
- letenka na trase Košice - Antalya - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.
Základná cena nezahŕňa
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy):
  189,00 € osoba nad 2 roky
    45,00 € dieťa do 2 rokov
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION EXTRA: 2,90 € / osoba / deň

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Hotel Grand Seker