Hotel Grand Seker, Turecko, Turecká riviéra, Side, 7.9.2017, All inclusive
Hotel Grand Seker
LM
Typ
Termín:
7.9.2017 – 17.9.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:11 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:57639941
808 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

V konečnej cene je započítaná zľava LAST / FIRST MOMENT až do -32% platná do 31.05.2017.
1.dieťa do 12 r. na prístelke = pobyt s all inclusive ZADARMO + zvýhodnená cena letenky 99€


Aj keď sme sa spočiatku obávali dovolenky v Turecku, nakoniec sme sa rozhodli pre hotel Grand Seker**** oblasť  Side a boli sme veľmi milo prekvapení. Hotel je ideálny ako pre páry, tak aj pre rodiny s deťmi, ktoré majú o program postarané vďaka animátorom a dvom bazénom z ktorých v jednom sa nachádzajú tobogány a druhý je v oddychovej časti hotela. Ubytovanie bolo veľmi pekné, moderné a čisté. Strava úžasná. Bohatý výber jedál, ktoré sa často obmieňali. Veľmi nás očaril spôsob servírovania medu, ktorý ste si odrezávali priamo z včelieho plastu. Pláž bola len 5min. chôdze od hotela, lemovaná krásnou promenádou. Ideálna pre ranný beh. Využívali sme hotelovú reštauráciu na pláži, takže o jedlo a nápoje nebola nikdy núdza. Krásna široká piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora, ktoré bolo príjemne teplé. Proste úžasná dovolenka. Určite odporúčam.      

Vaša klientka Majka s rodinou

400 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Poloha
300 m od širokej piesočnatej pláže, od cetra mesta Side je vzdialený 8 km a do Manavgatu je 13 km.
Ubytovanie
štandardné dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 prístelky (dospelá osoba na prístelke môže byť ubytovaná len v izbe rodinného typu) majú vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, trezor (za poplatok), mini bar (2 fľaše vody sú dopĺňané denne ostatné za poplatok) a balkón. K dispozícii je aj rodinná izba – väčšia izba pre 2 dospelých a 2 deti (2 pevné lôžka + poschodová posteľ pre deti alebo ako pevné lôžko pre jednu dospelú osobu).
Popis hotela
dlhoročne obľúbený, vyhľadávaný hotelový komplex, ktorého kvalitu ocenili aj spokojní klienti svojimi recenziami na cestovateľských portáloch. Hotel je vhodný nielen pre rodiny s deťmi,nakoľko môžete využívať široké spektrum služieb. Hotel má vstupnú halu s recepciou a zmenárňou,internetový kútik, hlavnú hotelovú reštauráciu, vlastnú reštauráciu na pláži, niekoľko barov, dva bazény, detský bazén s toboganmi, detské ihrisko, dva tenisové kurty, fitnes centrum, saunu, turecké kúpele, amfiteáter,futbalové ihrisko, hotelovú diskotéku, detský mini klub, nákupnú pasáž, kaderníctvo, manikúru, čistiareň, lekára, TV miestnosť, konferenčnú miestnosť. Slnečníky a ležadlá pri bazénoch aj na pláži sú zadarmo. Plážové osušky za poplatok (0,50 €/1 deň).Wi-Fi pripojenie v časti recepcie zadarmo na izbách za poplatok 2 €/deň.
Stravovanie
all inclusive v hoteli a na pláži, raňajky v čase od 07:30 – 09:30 hod., obedy večere formou bohatých a chutných bufetových stolov, neskoré raňajky v čase od 09:30 – 10:00 hod., popoludňajšie občerstvenie (pizza, hranolky, hamburger) v čase od 14:30 – 16:30 hod., káva a čaj v čase od 10:30 – 17:00 hod., neskorá polievka v čase od 23:00 – 24:00 hod. Nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby v čase od 10:00 – 24:00 hod. (čerstvé ovocné šťavy a turecká káva za poplatok).
Šport a zábava
v rámci all inclusive: vonkajšie bazény s toboganmi, detské ihrisko, šípky, šach, plážový volejbal, boccia, sauna, turecký kúpeľ, mini klub pre deti, mini diskotéka, vodné pólo, denné a večerné animácie pre deti i dospelých. Služby za poplatok: masáže, foto centrum, biliard, herňa, internetový kútik, vodné športy na pláži, fakultatívne výlety.
Názor CK
sú hotely, ktoré sú navonok impozantné, ale sklamú Vás. Grand Seker je pravý opak – je nenápadný, ale má vynikajúce služby na úrovni 5* hotela, avšak v prijateľnej cene. Obzvlášť pestrosť a kvalita stravy je na špičkovej úrovni. Niektorí klienti môžu na prvý pohľad namietnuť vzdialenosť 300 m od pláže. Je však nutné si uvedomiť, že vo veľkých hotelových komplexoch i napriek tomu, že sú v 1.línii, je reálna vzdialenosť hotela od samotnej pláže často väčšia. Umiestnenie hotela v atraktívnom historickom Side, pri najkrajšej, širokej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora a zároveň na novovybudovanej promenáde s výbornou infraštruktúrou radí tento hotel medzi tie, ktoré bez zaváhania odporúčame. Vlastná reštaurácia na pláži poskytuje komfort a kvalitu, v areáli hotela je bazénový svet.Komu ten to hotel odporúčame ? Grand Seker odporúčame jednak pre rodiny s deťmi, kvôli bezpečnému vstupu do mora a toboganom v hotelových bazénoch a pre klientov,ktorí vyhľadávajú pokoj je v hotelovej záhrade tzv. relaxačný bazén, kde si môžete oddychovať v nerušenom prostredí a tichu.
Internetová adresa
www.grandsekerhotel.com.tr
Základná cena zahŕňa
- 10x resp. 11x ubytovanie s all inclusive,
- letenka na trase Košice - Antalya - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.
Základná cena nezahŕňa
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy):
  189,00 € osoba nad 2 roky
    45,00 € dieťa do 2 rokov
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION EXTRA: 2,90 € / osoba / deň


FAKULTATÍVNE VÝLETY:

Pamukkale

Patria k najatraktívnejším prírodným miestam Tureckej riviéry. Po tisícročia vyvierajúce vápencové pramene a vodopády vytvorili približne 90 m vysoké a 3 km dlhé snehobiele vápencové pramene a vodopády s terasami a prírodnými jazierkami s teplou vodou. Pamukkale sú vzdialené približne 400 km od Alanye. Orientačná cena: dospelá osoba 65 €.


Rafting

Trvá 2 a 1/2 hodiny. Splavuje sa divoká rieka v nádhernom národnom parku Koprulu. Po krátkom školení za asistencie špecializovaných inštruktorov budete pripravení vrhnúť sa do vĺn rozbúrenej horskej rieky. V cene je aj obed. Orientačná cena: dospelá osoba 39 €.


Aquapark

Vo vzdialenosti cca 30 km od Alanye. Pre deti ale aj všetkých, ktorí majú chuť je pripravený výlet do sveta vodných toboganov a zábavy. V cene je ľahký obed. Orientačná cena: dospelá osoba 30 €. Turecké kúpele Hammam Transfer z hotela do tradičných kúpeľov – masáže, peeling, s trvaním 1 hodina a 30 minút. Turecká sauna, nazývaná hammam, bude pre Vás novým zážitkom. Orientačná cena: dospelá osoba 30 €.

 
Manavgat Cruise

Obľúbená plavba po rieke Manavgat, kúpanie v mori, prehliadka manavgatského vodopádu, návšteva antického mestečka Side (Apolónov chrám). V cene je zahrnutý obed. Orientačná cena: dospelá osoba 33 €.


Fakultatívne výlety sú organizované zahraničnými cestovnými kanceláriami a môžete si ich zakúpiť priamo u delegáta. Vyššie uvedené ceny nezahŕňajú vstupy. Ceny sú orientačné a môžu sa meniť podľa aktuálnej situácie. Presný program, cena a podmienky absolvovania výletu sú k dispozícii priamo na mieste pobytu u Vášho delegáta.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Hotel Grand Seker