Floria Beach Hotel, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 22.8.2017, All inclusive
Floria Beach Hotel
LM
Typ
Termín:
22.8.2017 – 1.9.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:11 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:58106004
828 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Poloha
jedinečná poloha priamo na piesočnatej Kleopatrinej pláži v západnej časti Alanye. Do rušnej oblasti a úplného centra strediska sa dostanete pohodlnou prechádzkou za pár minút. Autobusová zastávka je priamo pred hotelom. Od letiska je hotel vzdialený 130 km.
Ubytovanie
moderné, klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, LCD TV, telefónom, mini barom a trezorom.
Popis hotela
moderný v zime v roku 2016/2017 novo rekonštruovaný plážový hotel má výborné recenzie na svetových cestovateľských portáloch. V hoteli sa nachádza recepcia, lobby bar, reštaurácia, bar , kaviareň a bazén. Slnečníky a ležadlá pri bazéne aj na pláži sú zadarmo. Wi-Fi pripojenie v priestoroch hotela je zadarmo.
Stravovanie
all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, popoludňajšie občerstvenie, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby v čase od 10:30 do 23:00 hod.
Šport a zábava
stolný tenis, šípky, animačný program 2x do týždňa (turecký večer a brušné tance). Vodné športy na pláži a masáže za poplatok.
Základná cena zahŕňa
- 10x ubytovanie s all inclusive,
- letenka na trase Košice - Istanbul - Antalya - Istanbul - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.
Základná cena nezahŕňa
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy):
  189,00 € osoba nad 2 roky
    45,00 € dieťa do 2 rokov
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION EXTRA: 2,90 € / osoba / deň


FAKULTATÍVNE VÝLETY:

Pamukkale

Patria k najatraktívnejším prírodným miestam Tureckej riviéry. Po tisícročia vyvierajúce vápencové pramene a vodopády vytvorili približne 90 m vysoké a 3 km dlhé snehobiele vápencové pramene a vodopády s terasami a prírodnými jazierkami s teplou vodou. Pamukkale sú vzdialené približne 400 km od Alanye. Orientačná cena: dospelá osoba 65 €.


Rafting

Trvá 2 a 1/2 hodiny. Splavuje sa divoká rieka v nádhernom národnom parku Koprulu. Po krátkom školení za asistencie špecializovaných inštruktorov budete pripravení vrhnúť sa do vĺn rozbúrenej horskej rieky. V cene je aj obed. Orientačná cena: dospelá osoba 39 €.


Aquapark

Vo vzdialenosti cca 30 km od Alanye. Pre deti ale aj všetkých, ktorí majú chuť je pripravený výlet do sveta vodných toboganov a zábavy. V cene je ľahký obed. Orientačná cena: dospelá osoba 30 €. Turecké kúpele Hammam Transfer z hotela do tradičných kúpeľov – masáže, peeling, s trvaním 1 hodina a 30 minút. Turecká sauna, nazývaná hammam, bude pre Vás novým zážitkom. Orientačná cena: dospelá osoba 30 €.

 
Manavgat Cruise

Obľúbená plavba po rieke Manavgat, kúpanie v mori, prehliadka manavgatského vodopádu, návšteva antického mestečka Side (Apolónov chrám). V cene je zahrnutý obed. Orientačná cena: dospelá osoba 33 €.


Fakultatívne výlety sú organizované zahraničnými cestovnými kanceláriami a môžete si ich zakúpiť priamo u delegáta. Vyššie uvedené ceny nezahŕňajú vstupy. Ceny sú orientačné a môžu sa meniť podľa aktuálnej situácie. Presný program, cena a podmienky absolvovania výletu sú k dispozícii priamo na mieste pobytu u Vášho delegáta.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Floria Beach Hotel