TO NAJ Z JUŽNÉHO TALIANSKA Rím, Neapol, Pompeje, sopka Vezuv, ostrov Capri, Kalábria, Taliansko, Rím, 11.6.2018, Raňajky

TO NAJ Z JUŽNÉHO TALIANSKA Rím, Neapol, Pompeje, sopka Vezuv, ostrov Capri, Kalábria

FM
Termín:
11.6. - 15.6.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 5 dní
Doprava: letecky (Košice) (-)
Strava: Raňajky
Číslo zájazdu: 60420451
732,15 € (-0 %) Nezáväzná objednávka

V konečnej cene je započítaná FIRST MOMENT ZĽAVA -15% (6% FIRST MOMENT +4% FK +3% za 100% úhradu +2% s poistením) od 01.02. do 31.03.2018.

Popis hotela
PROGRAM ZÁJAZDU
1.deň - ranný odlet z Košíc s medzipristátím v Prahe. Prílet do Ríma v popoludňajších hodinách. Transfer z letiska do najmenšieho štátu sveta - Vatikán. Možnosť prehliadky Bazilky a námestia Sv. Petra. Po prehliadke presun do hotela, ubytovanie v 3* hoteli v Ríme.
2.deň - po raňajkách prehliadka antického Ríma so sprievodkyňou. Prehliadka Koloseum, Forum Romanum, Fontána di Trevi, Panteón. Odchod z Ríma a presun do mesta Neapol. Krátka prehliadka mesta Neapol – jedno z najkrajších miest Talianska a rodisko „pizze“. Po prehliadke presun do hotela, ubytovanie v 3* hoteli.
3.deň - po raňajkách presun na celodenný výlet - ostrov Capri. Výlet na Capri je jedinečná príležitosť prezrieť si to, čo mnohí považujú za jeden zo siedmych divov sveta. Ostrov má dve časti - Annacapri a Capri. V Annacapri stojí za povšimnutie Villa San Michelle s nádherným priľahlým parkom, v Capri zasa Augustove záhrady. Známe je námestie Piazetta a skalní obrovia - Faraglioni. Zážitkom je aj návšteva slávnej belasej jaskyne Grotta Azzura (vstup nie je zahrnutý v cene zájazdu). Návrat na pevninu a ubytovanie v 3* hoteli.
4.deň - po raňajkách prehliadka archeologického areálu so zachovalým antickým mestom Pompeje, po ukončení prehliadky presun k sopke Vezuv (vstup do objektu v cene) s možnosťou výstupu na okraj krátera (výstup na kráter nie je zahrnutý v cene), nocľah v 3* hoteli.
5.deň - po raňajkách oddych na pláži alebo fakultatívny výlet so sprievodnom do mesta Tropea a Pizzo. V podvečer transfer na letisko v Lamezia Terme. Odlet chartrovým letom priamo do Košíc (bez prestupu).Zmena programu v prípade zmeny času letov, nepriaznivého počasia a iné vyhradená. Zmena poradia dní v programe podľa aktuálnych podmienok vyhradená.
Základná cena zahŕňa
- 3x ubytovanie s raňajkami v 3* hoteloch,
- 1x ubytovanie v 3* hoteli s polpenziou,
- letenky na trase Košice - Praha - Rím a Lamezia Terme - Košice,
- 2 ks batožiny v cene letenky (1 ks na palubu, 1 ks / 15 kg do batožinového priestoru),
- sprievodcu podľa pogramu,
- transfer z letiska do Vatikánu,
- autobusová doprava z Ríma do Lamezia Terme (podľa programu),
- trajekt loďou na Capri a späť,
- transfer z hotela na letisko v Lamezia Terme,
- vstup do archeologického areálu Pompeje,
- vstup do objektu k sopke Vezuv,
- zákonné poistenie insolventnosti a DPH.
Základná cena nezahŕňa
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy) 189 €,
- cestovné poistenie UNION,
- miestnu dopravu v Ríme,
- vstupy do pamiatok v Ríme a na Capri,
- pobytovú taxu v hoteloch (platí sa na mieste),
- voliteľné fakultatívne výlety (platia sa na mieste).

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

TO NAJ Z JUŽNÉHO TALIANSKA Rím, Neapol, Pompeje, sopka Vezuv, ostrov Capri, Kalábria