KALÁBRIA a SICÍLIA letecký pobytovo poznávací zájazd, Taliansko, 16.6.2017, Light all inclusive

KALÁBRIA a SICÍLIA letecký pobytovo poznávací zájazd

KALÁBRIA a SICÍLIA letecký pobytovo poznávací zájazd
LM
Typ
Termín:
16.6.2017 – 23.6.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Light all inclusive
Číslo termínu:55116704
748 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

V konečnej cene je započítaná zľava LAST MINUTE 15%.
POSLEDNÉ 2 VOĽNÉ MIESTA.


Popis hotela
PROGRAM ZÁJAZDU:

1.deň - odlet z Košíc na letisko Lamezzia Terme, prílet do Kalábrie vo večerných hodinách, transfer do hotela pri mori, večera, ubytovanie v hoteli Villago Baia Della Roccheta so službami Light all inclusive
2.deň - raňajky, voľný deň na pláži alebo možnosť fakultatívnych výletov (nie sú zahrnuté v cene):
1. Pobrežie Bohov (celodenný výlet loďou na najkrajšie pláže v okolí – orientačná cena. 40,- €).
2. Celodenný autobusový výlet Capo Vaticano- Tropea – Pizzo, najatraktívnejšie miesta s návštevou historickej farmy „Delizie Vaticane di Tropea“- kde ochutnáte typické Kalábrijské produkty. Prehliadka mesta Tropea a Pizzo, slávne stredoveké mestá so zachovalými pamiatkami, známe aj výrobou špeciálnej zmrzliny Tartuffo plnenej čokoládou. Zastávka v Capo Vaticano s nádhernými vyhliadkami na Tyrhenské more a Liparské ostrovy a sopka Stromboli  (orientačná cena 39,- € + 2,50 € vstupy).
Návrat do hotela, večera, nocľah, ubytovanie v hoteli Villago Baia Della Roccheta so službami Light all inclusive
3.deň - po raňajkách odchod autobusom na Sicíliu pozdĺž tzv. fialového pobrežia, krátka zastávka v rybárskom mestečku Scilla - nazývaná aj kalábrijské Benátky, kde bájny Odyseus čelil podmorským príšerám Skylla/Scilla a Charibda. Trajekt messinskou úžinou (iba cca 16 km), pokračovanie v ceste pozdĺž Iónskeho mora, Popoludní návšteva čarovného mestečka Taormina, ktoré je najjvyhľadávanejším turistickým centrom Sicílie. Prehliadka centra mesta a zachovalého gréckeho divadla, kde sa hrali diela Sofokla, Aeschylusa a Euridipa. Večera individuálne. Ubytovanie v 3* hoteli na Sicílii (raňajky v cene).
4.deň - skoré raňajky, presun do hlavného mesta Sicílie - Palerma, kde nájdete na jednom mieste skvosty arabskej, normandskej a byzantskej architektúry. Prehliadka katedrály, radnice, kláštora kapucínov s katakombami. Popoludní prehliadka blízkeho Monreale – katedrály s unikátnou mozaikovou výzdobou. Voľno, večera individuálne, návrat do hotela, nocľah.
5.deň - raňajky, presun do Syrakúz, prehliadka Neapolis – najznámejšie pozostatky starej gréckej a rímskej kultúry, fontána Artemisa, grécke divadlo, Archimedova hrobka, tzv. „Dionýzovo ucho“, chrám bohyne Atény a i., večera individuálne, nocľah.
6.deň - raňajky, odchod z hotela, výlet od oblasti sopky Etna – najväčšia aktívna sopka v Európe, možnosť vyviezť sa lanovkou alebo terénnymi autami až pod samotný kráter do výšky cca 3000 m (za príplatok). Transfer do Messiny, trajektom na pevninu do regiónu Kalábria. Neskorý príchod do hotela v oblasti Capo Vaticano – Tropea, ubytovanie v hoteli Villago Baia Della Roccheta so službami Light all inclusive.
7.deň - raňajky, voľný deň na pláži, alebo možnosť fakultatívneho výletu loďou na Liparské ostrovy – činná sopka Stromboli, ostrov Lipari s kúzelným mestečkom s úzkymi uličkami a množstvom štýlových reštaurácií. Poslednou zastávkou je ostrov Vulcano, kde je možnosť okúpať sa v liečivých sírnych, alebo prírodných teplých morských prameňoch (orientačná cena 49,- € + miestna daň 1,50 €). Večer návrat do hotela, večera.
8.deň - po raňajkách voľno, kúpanie v mori, v podvečerných hodinách transfer na letisko Lamezzia Terme, prílet do Košíc v neskorých večerných hodinách.
Zmena programu vyhradená - minimálny počet účastníkov 15 osôb.
Základná cena zahŕňa
- letenka na trase Košice - Lamezzia Terme - Košice,
- 7x ubytovanie = 4x ubytovanie hotel BAIA DELLA ROCCHETTA*** s light all inclusive, 3x ubytovanie s raňajkami hotel*** na Sicílii,
- autobusová doprava počas presunov,
- trajekt Kalábria – Sicília a späť,
- sprievodca podľa programu,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát a DPH
Základná cena nezahŕňa
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy, transfer z letiska do hotela a z hotela na letisko) 189,- €,
- cestovné poistenie UNION,
- pobytovú taxu (platí sa na mieste),
- vstupy počas programu
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

KALÁBRIA a SICÍLIA letecký pobytovo poznávací zájazd