Hotel Palm Tree Court Spa, Spojené arabské emiráty, Dubaj, 16.2.2018, All inclusive
Termín:
16.2. - 23.2.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 8 dní / 7 nocí
Doprava: letecky (Praha) (-)
Strava: All inclusive
Číslo zájazdu: 60221903
2 598 € (-0 %) Nezáväzná objednávka

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Emiráty - Dubaj - Hotel Palm Tree Court Spa
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň BRATISLAVA/VIEDEŇ - DUBAJ

Odlet z letiska Bratislava/Viedeň. Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Prílet do Dubaja, transfer do hotela, nocľah.

2. – 6. deň POBYT V DUBAJI

Raňajky. Pobyt v hoteli podľa výberu v meste (hotely organizujú 2x denne zdarma transfery na pláž) či v hoteli priamo na pláži (plážové hotely sú o niečo drahšie). Voľno na kúpanie či vodné športy. V Dubaji sú ideálne nákupné možnosti vo všetkých nákupných centrách za veľmi priaznivé ceny. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov s českým delegátom - poldenná prehliadka mesta, výlet do susedného emirátu Sharjah, púštne safari s večerou.

7. deň DUBAJ

Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie a nákupy.

8. deň ODLET DO VIEDNE/BRATISLAVY

Transfer na letisko, odlet a prálet do Viedne/Bratislavy.

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu Bratislava/Viedeň - Dubaj - Viedeň/Bratislava transfer letisko – hotel – letisko 7 x nocľah s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive v Dubaji alebo ostatných emirátoch asistenciu českého delegáta v Dubaji, Sharjahu a Ajmane (v ostatných emirátoch asistencia po telefóne) asistenciu partnerskej cestovnej kancelárie

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy (viď cenník) vstupné vízum - zdarma po prílete (nutný pas bez izraelskej pečiatky) fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň pobytovú taxu v Dubaji, Ras Al Khaimah a Abu Dhabi

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Úvod


Moderný hotel sa nachádza v oblasti Jebel Ali, ktorá patrí k Dubaju, je pár metrov od súkromnej pláže s bielym pieskom. Hotelový komplex leží v rozsiahlej tropickej záhrade s potôčikmi a vodopádmi. Súčasťou unikátneho komplexu je vyhlásené 9 jamkové golfové ihrisko ( špeciálny green fee pre klientov hotela), hotel je vhodný pre golfistov. Vzdialenosť 40 minút jazdy od letiska v Dubaji. Nákupné centrum Mall of the Emirates a Ibn Battuta sa nachádza 20 minút jazdy autom od hotela.

Popis hotelu

Popis

moderný hotel sa nachádza v oblasti Jebel Ali, ktorá patrí k Dubaju, je pár metrov od súkromnej pláže s bielym pieskom. Hotelový komplex leží v rozsiahlej tropickej záhrade s potôčikmi a vodopádmi. Súčasťou unikátneho komplexu je vyhlásené 9 jamkové golfové ihrisko ( špeciálny green fee pre klientov hotela), hotel je vhodný pre golfistov. Vzdialenosť 40 minút jazdy od letiska v Dubaji. Nákupné centrum Mall of the Emirates a Ibn Battuta sa nachádza 20 minút jazdy autom od hotela.

Vybavenie hotela

11 reštaurácií, 5 barov, kaviarne, 2 vonkajšie bazény, luxusné kúpele, sauna, obchod so suvenírmi, konferenčná miestnosť, parkovisko, práčovňa, kozmetický salón, masáže, čistiareň, zmenáreň, denná tlač, požičovňa automobilov, 24 hodinový servis

Pláž

piesočná pláž s jemným pieskom

Zábava a šport

fitness centrum, tenisové kurty, squashové kurty, stolný tenis, vodné športy (vodné lyže, rybolov, windsurfing) na pláži za poplatok

Stravovanie

raňajky formou bufetu, večera za príplatok. Možnosť dokúpenia programu All Inclusive – raňajky, obedy, večere formou bufetu, nealkoholické nápoje, pivo a víno miestnej výroby v hlavnej reštaurácii a plážovom bare (11.00-23.00 hod.)

Vybavenie izieb

Kúpeľňa s WC, klimatizácia, minibar, fén, telefón, TV, rádioMaximálne 3 osoby na izbe.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK

Hotel Palm Tree Court Spa