Singapur & Kuala Lumpur, Malajzia, Kuala Lumpur, 10.5.2018, Polpenzia
Termín:
10.5. - 20.5.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 11 dní / nocí
Doprava: letecky (Bratislava) (-)
Strava: Polpenzia
Číslo zájazdu: 59954819
2 148 € (-0 %) Nezáväzná objednávka

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Úvod

11-dňový letecký zájazd

Ubytovanie

3* a 4* hotely.

Stravovanie

Raňajky.

Doprava

Letecká.

Cena zahŕňa

Leteckú dopravu z Viedne/Budapešti. Transfer BA – letisko – BA. Všetky transfery. Ubytovanie v 3* a 4* hoteloch s raňajkami. Vstup na výhliadku Marina Bay Sands a na Supertree Grove. Miestneho sprievodcu a sprievodcu CK.

Cena nezahŕňa

Obedy a večere. Fakultatívne výlety a vstupy, prepravu metrom v Singapure a Kuala Lumpur. Prepitné. Príplatok za jednolôžkovú izbu a cestovné poistenie. Vratný depozit v hoteloch.

Povinné doplatky

Servisné poplatky 490 EUR.

Maximalna-velkost-skupiny

16 osôb.

Upozornenie

Podľa dostupnosti leteniek môže byť program upravený tak, že ako prvé mesto navštívime Kuala Lumpur a následne Singapur.

 

Zmena letových časov, odletových miest a programu vyhradená.

Silvester

 

 

1. deň

1 - 2 deň: Odlet z Viedne, prílet do Singapuru. Oddych po lete.

3. deň

3 - 4 deň: Navštívime koloniálnu časť, ktorá je v kontraste s luxusnými modernými budovami, indická

a čínska štvrť. Navštívime úchvatnú vyhliadku z ultramodernej budovy Marina Bay Sands. Dáte prednosť jazde na Singapore Flyer alebo si vychutnáte Fish spa? Fakultatívne výlet na odpočinkový ostrov Sentosa za kúpaním

a polihovaním na pláži, podmorským svetom, či návšteva Universal Studios Singapore s množstvom atrakcií a a rôznymi show. Návšteva Supertree Grove, ktoré patria medzi top 5 atrakcií, ktoré treba nielen vidieť, ale aj zažiť. Tieto ikonické super stromy merajú 25 až 30 metrov a predstavujú vertikálnu záhradu, ktorá je dizajnovaná s prístreškami tak, aby cez deň poskytovala príjemný tieň a v noci zase nezabudnuteľný koncert svetla a hudby. Urobíme si tiež výlet na vrchol jedného z týchto ikonických „Supertrees“ a necháme sa ohromiť krásnym výhľadom do záhrady a panorámu Marina Bay. Prejdeme sa tiež po 22 metrov vysokej Skyway, ktorá predstavuje 128 metrov dlhý chodník spájajúci dva z týchto super stromov.

5. deň

Presunieme sa do Kuala Lumpur, pričom na jednu noc si spravíme zastávku v meste Melaka. Kultúrny

kaleidoskop histórie, pozostatky portugalských kolonistov. Táto kedysi malá rybárska dedinka na polceste medzi Indiou a Čínou je v súčasnosti vyhľadávaným turistickým uzlom. Čaká nás prehliadka historického centra mesta - zrúcaniny

kostola sv. Pavla s pozostatkami sv. Františka Xaverského, centrum zaradené pod svetové dedičstvo UNESCO, pevnosť Famosa, námorné múzeum. Viete, že v Melake nájdete jednu z najlacnejších reštaurácií ocenených hviezdou Michelin? Určite budete chcieť ochutnať túto miestnu kuchyňu, na najvyššej úrovni za skvelé ceny!

6. deň

6 - 7 deň: Ubytovanie na hoteli v Kuala Lumpur. Poznávanie malajskej metropoly. Priblížime si koloniálnu minulosť

na námestí svornosti Merdeka, zásady islamu v modrej mešite Masjid Negara. Remeselné zručnosti miestnych majstrov budeme obdivovať v cínovej továrni a batikovej dielni. Nesmieme vynechať ani slávne Lake Gardens, kde navštívime záhradu orchideí a vtáčí park. Večer pôjdeme obdivovať hrajúcu svetelnú fontánu v parku KLCC pod budovou „Petronas Towers“ v srdci Kuala Lumpur.(V prípade silvestrovského termínu: Silvester strávime v tejto metropole Malajzie. Silvestrovský ohňostroj si môžeme vychutnať z hotela alebo priamo v parku pod budovou „Petronas Towers“ v parku KLCC v srdci Kuala Lumpur.)

8. deň

Spravíme si výlet do „Batu Caves“. Komplex jaskýň, ktoré sa nachádzajú neďaleko od centra Kuala Lumpur a sú posvätným miestom pre hinduistov.

9. deň

9 - 10 deň: Dnes sa presunieme naspäť do Singapuru. Ešte máme príležitosť užiť si more a pláž na ostrove Sentosa, údajne najjužnejší bod kontinentálnej Ázie.

11. deň

Raňajky, check-out z hotela, transfer na letisko v Singapure. Odlet do Viedne. Prílet do Viedne.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Singapur & Kuala Lumpur