Berjaya Langkawi Beach Resort - Malajzia - ostrov Langkawi

Berjaya Langkawi Beach Resort starstarstarstarstar

Berjaya Langkawi Beach Resort
Doprava:
letecky
Letisko:
Praha
Odjazd:
-
Strava:
Raňajky
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Langkawi - Malajzia - Berjaya Langkawi Beach Resort
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z VIEDNE

Odlet na trase Viedeň - Kuala Lumpur.

2. deň KUALA LUMPUR

Raňajky. Dopoludnia prehliadka búrlivo sa rozvíjajúceho Kuala Lumpur s návštevou námestia Merdeka, Národnej mešity, železničného nádražia v maurskom štýle, paláca sultána Abdula Samada. Mestu dnes dominuje televízna veža a tzv. dvojčatá firmy Petronas. Večer odporúčame návštevu niektorého z miestnych trhovísk.

4. deň KUALA LUMPUR – LANGKAWI

Raňajky. Transfer na domáce letisko Sabang, odlet na ostrov Langkawi. Transfer do hotela, ubytovanie.

5. - 8. deň LANGKAWI

Raňajky. Pobyt v hoteli podľa výberu. Voľný program. Možnosť výletov po ostrove. Odporúčame výlet na ostrov v národnom morskom parku Palau Payar s bohatým podmorským životom, okruh ostrovom s návštevou najväčších pozoruhodností – vodopádov Temurun, strediska ľudových remesiel Budaya a Galérie Perdana Menteri, prípadne návšteva akvária na Pantai Tengah.

9. deň LANGKAWI - KUALA LUMPUR

Raňajky. Transfer na letisko, odlet do Kuala Lumpur, transfer na medzinárodné letisko, odlet do Prahy/Viedne.

10. deň PRÍLET DO VIEDNE

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu Viedeň - Kuala Lumpur - Viedeň s prestupmi leteckú dopravu Kuala Lumpur - Langkawi - Kuala Lumpur transfery klimat. minibusmi 2 x nocľah s raňajkami v Kuala Lumpur poldenný okruh v Kuala Lumpur 5 x nocľah s raňajkami v hoteli podľa výberu na Langkawi služby miestneho sprievodcu

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy - viď cenník turistickú odletovú taxu v Kuala Lumpur (cca 30,- USD) poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň fakultatívne výlety

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Úvod


Veľmi kvalitný rezort s 502 izbami (chatky alebo vodné bungalovy) sa rozprestiera v bezprostrednej blízkosti Andamanského mora a tropického dažďového pralesa.

Popis hotelu

Popis

veľmi kvalitný rezort s 502 izbami (chatky alebo vodné bungalovy) sa rozprestiera v bezprostrednej blízkosti Andamanského mora a tropického dažďového pralesa

Vybavenie

niekoľko reštaurácií s medzinárodnou i miestnej kuchyňou, bary, bazén, jacuzzi, fitnes centrum, ayurvédskej kúpele, konferenčné sály, internet, zmenáreň, detské ihrisko, obchod so suvenírmi, práčovňa, nočný klub.

Zábava a šport

vodné športy (windsurfing, kanoe, plachtenie), osvetlené tenisové kurty, masáže, sauna, požičovňa bicyklov a kajakov, gulečník, turistika do džungle, lodné výlety. Neďaleko golfové ihrisko a potápačské centrum.

Stravovanie

raňajky formou bufetu

Vybavenie izieb

individuálne nastaviteľná klimatizácia, telefón, TV, trezor, fén, minibar, kávovar, WC s kúpeľňou alebo sprchou, balkón s výhľadom na more alebo do tropickej záhrady

Ubytovanie vo vyššej kategórií za príplatok.

Nahrávám...

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

FERROTOUR - Langkawi - Malajzia - Berjaya Langkawi Beach Resort - Malajzia - ostrov Langkawi