Kanada - veľký okruh, Kanada, 31.5.2018, Raňajky

Kanada - veľký okruh

Termín:
31.5. - 18.6.2018 Zmeniť termín

Dĺžka: 19 dní
Doprava: letecky (Viedeň) (-)
Strava: Raňajky
Číslo zájazdu: 58893131
4 642 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
Divoká západná Kanada, kde dodnes vládnu hory a zvieratá, v kombinácii s východnou Kanadou, ktorej pre zmenu vládnu kanadské mestá a kultúra. Pookrejeme pri smaragdových jazerách s pohľadom na osamelé zasnežené vrcholky Skalnatých hôr, v Toronte navštívime hokejovú sieň slávy a kanadskú históriu spoznáme v Montreale a Quebecu. veľmi chutí aj kanadská gastronómia a hlavne ľadové víno a do zlatista upečené rebierka naši klienti milujú.
Cena zahŕňa
prelet Vancouver – Toronto
17 x ubytovanie v hoteloch štandardu 3* v dvojposteľových izbách
privátnu dopravu počas celého pobytu
všetky cestné poplatky
slovenského sprievodcu
najlepšie poistenie proti insolventnosti
asistenčné služby
vstupné do národných parkov Jasper a Banff
Cena nezahŕňa
letiskové poplatky, stravu, kanadské víza eTA, ostatné vstupné do pamiatok a atrakcií

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Kanada - veľký okruh