Izrael a Jordánsko 24.2.-3.3.2018, Izrael, 24.2.2018, Polpenzia

Izrael a Jordánsko 24.2.-3.3.2018 starstarstar

Izrael a Jordánsko 24.2.-3.3.2018
Typ
Termín:
24.2.2018 – 3.3.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:59285986
705 € Konečná cena

Stravovanie
Polpenzia
Doprava
Letecky
Program
Program zájazdu:
1. deň: odlet z Košíc, prílet do Tel Avivu, Betlehem - Pole pastierov, Bazilika Narodenia Pána, večera a nocľah v Betleheme.
2. deň: raňajky, Ein Karem - rodisko Jána Krstiteľa, Haifa – Karmel, Kána Galilejská, Nazaret: Bazilika Zvestovania a kostol sv. Jozefa, večera a nocľah v Nazarete.
3. deň: raňajky, Hora Tábor, Hora Blahoslavenstiev, Tabgha (kostoly Rozmnoženia chlebov a Primátu Sv. Petra), plavba po Galilejskom jazere, Kafarnaum, večera a nocľah v Nazarete.
4. deň: raňajky, presun do Jordánska, Madaba, Hora Nebo, večera a nocľah v Petre.
5. deň: raňajky, Petra – kamenné mesto, večera a nocľah v Ammane.
6. deň: raňajky, raňajky, prechod cez hranicu do Izraela, miesto krstu Qasr el Jahud, podľa možnosti kúpanie v Mŕtvom mori - Qalya, zastávka v Jerichu, večera a nocľah v Betleheme
7. deň: raňajky, Jeruzalem – Olivová hora, Bethfage, kostol Pater Noster, Dominus Flevit, Getsemanská záhrada, Jeruzalem – Hora Sion, Krížová cesta, Bazilika Svätého hrobu (Golgota a miesto zmŕtvychvstania), Múr nárekov, večera a nocľah v Betleheme.
8. deň: raňajky, odlet z Tel Avivu v ranných hodinách do Košíc

Pútnicky program je spojený s každodennou svätou omšou.
Sprievodca zájazdu si vyhradzuje právo na zmenu programu!
Min. počet účastníkov: 40
Cena zahŕňa
spiatočnú letenku Košice – Tel Aviv - Košice, letiskový poplatok, palivový príplatok, 7 x ubytovanie v 3* hoteli s polpenziou, transfer autobusom počas pobytu, sprievodca.
Cena nezahŕňa
komplexné cestovné poistenie v sume 16 EUR, vstupy v Izraeli + hraničné taxy v Izraeli + loď po Galilejskom jazere + taxík na Horu Tábor + obslužné v Jordánsku a Izraeli = 250 USD /splatné u sprievodcu po prílete do Izraela.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Izrael a Jordánsko 24.2.-3.3.2018