The Kimberley Hotel - Hongkong

The Kimberley Hotel starstarstar

The Kimberley Hotel
Doprava:
letecky
Letisko:
Praha
Odjazd:
-
Strava:
Raňajky
  • Klimatizácia

Názov zájazdu podľa organizátora: Hongkong - The Kimberley Hotel
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z VIEDNE

Zraz a odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet.

2. deň HONGKONG

Prílet do Hongkongu, transfer do hotela, ubytovanie. V neskorých popoludňajších hodinách odporúčame prehliadku najvýznamnejšie mestskej štvrti Kowloon a návštevu niektorej z mnohých miestnych, filipínskych či kórejských reštaurácií. Nocľah.

3. deň HONGKONG - (MACAO)

Raňajky. Poldenná prehliadka mesta: návšteva Victoria Peaks, z ktorej uvidíte panorámu mesta, ostrov Hongkong, Kowloon, vtáčie trhy, Chenny Ciah - rybárske mesto, bankové centrum, obchodné centrum. Po dohovore so sprievodcom možné túto prehliadku presunúť na ďalší deň a absolvovať celodenný fakultatívny lodný výlet do bývalej portugalskej kolónie Macao, známe predovšetkým ako územie s najväčšou koncentráciou kasín. Počas dňa bude dostatok príležitostí k prehliadke pamätihodností tohto maličkého území s stredozemným šarmom. Nocľah.

4. deň HONGKONG - VIEDEŇ

Raňajky. Transfer na letisko. Odlet do Viedne.

5. deň PRÍLET DO VIEDNE

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

lety na trase Viedeň - Hongkong - Viedeň transfery klimat. minibusy 2 noclehy se snídaní v Hongkongu - půldenní prohlídka Hongkongu průvodce CK ESO (min. 16 osob)

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

cestovné poistenie ECP 3,30 EUR / os. / deň letiskové taxy - viď cenník fakultatívne výlety

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Úvod

Moderný hotel s 546 izbami sa nachádza v centre turistickej štvrti Kowloonu, v najbližšej blízkosti obchodíkov a mnohých reštaurácií. Neďaleko je stanica metra a prístaviska.

Popis hotelu

Popis

Moderný hotel s 546 izbami sa nachádza v centre turistickej štvrti Kowloonu, v najbližšej blízkosti obchodíkov a mnohých reštaurácií. Neďaleko je stanica metra a prístaviska.

Vybavenie

2 reštaurácie, kaviareň, konferenčné a business centrum, stráženie detí

Zábava a šport

fitness centrum, masáže

Stravovanie

raňajky, možnosť stravovania a la carte v hotelovej reštaurácii

Vybavenie izieb

nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, TV so satelitným príjmom, telefón, prístup na internet, minibar, rýchlovarná kanvica, izbový trezor

Na izbe maximálne 3 osoby.

Nahrávám...

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

FERROTOUR - Hongkong - The Kimberley Hotel - Hongkong - Hongkong