Sea Front Hotel a apartments, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Rethymno, 16.6.2018, Polpenzia
Sea Front Hotel a apartments
FM
Typ
Termín:
16.6.2018 – 23.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61125647
468,30 € Konečná cena

V konečnej cene je započítaná zľava FIRST MOMENT -30% (21% FIRST MOMENT + 4% Ferrotour klub + 3% za 100% úhradu + 2% s poistením) do 31.01.2018.


Stredisko
Adellianos Kampos - pre tých, ktorí nehľadajú len luxus turistických stredísk a pláže, ale majú radi aj prírodu či pamiatky a radi podnikajú výlety, sa ponúka Adelianos Kampos ako ideálne východiskové miesto pre spoznávanie strednej časti Kréty a jej južného pobrežia. Priamo pri meste Rethymno začína hlavná cesta vedúca na juh, po ktorej sa z Adelianos Kampos ľahko dostanete do oblastí, ako je Hora Sfakion, Plakias, Kommos ci Matala. Oproti turistickým strediskám v iných častiach Kréty sa oblasť Adelianos Kampos vyznačuje predovšetkým dlhou rovnou piesočnou plážou, ktorá sa tiahne na západ až k východnej časti mesta Rethymno. Dlhé pláže v Adelianos Kampos poskytujú možnosť romantických prechádzok, velké množstvo plážových taverien a barov.
Poloha
priamo na piesočnatej pláži s jemným štrkom pri vstupe v stredisku Adelianos Kampos 7 km východne od mesta Rethymno. Od letiska v Heraklione je stredisko vzdialené 78 km. Autobusové spojenie s turisticky vyhľadávaným a atraktívnym Rethymno je prímestskou dopravou - zastávka je cca 100 m od komplexu.

Popis
príjemný ubytovací komplex, ktorý sa nachádza v záhrade a pozostáva z niekoľkých častí budov, v ktorých sa nachádzajú apartmány a štúdia.
VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
vstupná hala, recepcia, zmenáreň, bankomat, reštaurácia s terasou, bar, bazén pre dospelých s oddelenou časťou pre deti, menšie detské ihrisko, malý obchodík, miestnosť so SAT TV.

Ubytovanie
Typy izieb:
• klimatizované priestranné štúdiá s možnosťou 2 prísteliek (rozkladací gauč).
Vybavenie:
klimatizácia, kúpeľňa, sociálne zariadenie, TV, telefón, rádio, trezor (za poplatok), balkón alebo terasa. Každé štúdio je vybavené malým kuchynským kútikom, v ktorom sa nachádza chladnička, dvojplatnička, varná kanvica resp. kávovar a základný riad. Detská postieľka pre dieťa do 2 rokov na vyžiadanie zadarmo.

Stravovanie
polpenzia - raňajky a večere podávané formou bufetu, za príplatok light all inclusive - raňajky v čase 07:30 – 10:00 hod., obedy v čase 12:00 – 13:00 hod., kde sa podáva pizza alebo cestoviny so syrom alebo mäsovou omáčkou, hot dogy, sendviče a ovocie, večere v čase 18:30 – 21:00 hod formou bufetových stolov. Nápoje sú servírované v reštaurácii v čase 12:00 – 21:00 hod., nalievané domáce biele alebo červené víno, čapované miestne pivo, miestne nealkoholické nápoje, filtrovaná káva, čaj, rakia a ouzo.

Pláž
piesočnatá pláž s jemným štrkom pri vstupe. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok.

Internet
Wi-Fi pripojenie v priestoroch recepcie hotela zadarmo. Internetový kútik za poplatok.

Šport a zábava
stolný tenis, biliard a šípky v herni, volejbalové ihrisko zadarmo. Video hry, masáže a vodné športy za poplatok. Raz za týždeň hotel organizuje grécky večer so živou hudbou.
Názor CK
S radosťou Vám ponúkame hotel priamo na krásnej pláži a zároveň v prostredí, kde sa nebudete nudiť. Prečo s radosťou? Lebo takto situovaných hotelov v našej cene s možnosťou Light all inclusive už naozaj nie je veľa. Veríme, že hoci je budova hotela staršia, práve jej umiestnenie v spojitosti so stravovaním formou ľahkého all inclusive a výnimočnou cenou pre deti bude ocenená širokou klientelou.
KOMU TENTO HOTEL ODPORÚČAME?
Hotel je vhodný pre tých, ktorí cestujú na Krétu hlavne za morom a ocenia blízkosť krásnej pláže a priezračného mora. Je pre dovolenkárov, ktorí uvítajú možnosť príplatku za Light all inclusive pretože sa nechcú stresovať sledovaním svojho rozpočtu za obedy a nápoje, a nechcú si priviezť z dovolenky aj pár kilogramov vlastnej váhy navyše. Tento hotel je vhodný najmä pre rodiny s deťmi ale aj starších klientov, ktorí nemajú vysoké nároky na ubytovanie.


OFICIÁLNE HODNOTENIE: ***
Internetová adresa
www.seafront-creta.com
Základná cena zahŕňa
- 7x ubytovanie s polpenziou (light all inclusive za príplatok),
- letenka na trase Košice - Heraklion - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.
Základná cena nezahŕňa
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy):
  189,00 € osoba nad 2 roky
    45,00 € dieťa do 2 rokov
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 EXTRA: 2,90 € / osoba / deň

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Sea Front Hotel a apartments