Sea Front Hotel a apartments, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Rethymno, 24.6.2017, Polpenzia
Sea Front Hotel a apartments
LM
Typ
Termín:
24.6.2017 – 1.7.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:55498160
378 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

 


Poloha
priamo na piesočnatej pláži s jemným štrkom pri vstupe v stredisku Adelianos Kampos 7 km východne od mesta Rethymno. Od letiska v Heraklione je stredisko vzdialené 78 km. Autobusové spojenie s turisticky vyhľadávaným a atraktívnym Rethymno je prímestskou dopravou - zastávka je cca 100 m od komplexu.
Ubytovanie
klimatizované štúdiá s možnosťou 1 prístelky (rozkladací gauč) majú vlastné sociálne zariadenie, TV, telefón, rádio a trezor (za poplatok) balkón alebo terasu. Niektoré štúdiá sú s možnosťou 2 prísteliek (2.prístelka - rozkladacia posteľ). Každé štúdio je vybavené malým kuchynským kútikom, v ktorom sa nachádza chladnička, varná doska, varná kanvica resp. kávovar a základný riad. Detská postieľka na vyžiadanie zadarmo.
Stredisko
Adellianos Kampos - pre tých, ktorí nehľadajú len luxus turistických stredísk a pláže, ale majú radi aj prírodu či pamiatky a radi podnikajú výlety, sa ponúka Adelianos Kampos ako ideálne východiskové miesto pre spoznávanie strednej časti Kréty a jej južného pobrežia. Priamo pri meste Rethymno začína hlavná cesta vedúca na juh, po ktorej sa z Adelianos Kampos ľahko dostanete do oblastí, ako je Hora Sfakion, Plakias, Kommos ci Matala. Oproti turistickým strediskám v iných častiach Kréty sa oblasť Adelianos Kampos vyznačuje predovšetkým dlhou rovnou piesočnou plážou, ktorá sa tiahne na západ až k východnej časti mesta Rethymno. Dlhé pláže v Adelianos Kampos poskytujú možnosť romantických prechádzok, velké množstvo plážových taverien a barov.
Popis hotela
príjemný ubytovací komplex, ktorý sa nachádza v záhrade a pozostáva z niekoľkých častí budov, v ktorých sa nachádzajú apartmány a štúdia. V ubytovacom komplexe sa nachádza recepcia a vstupná hala, miestnosť so SAT TV, zmenáreň, bankomat, internetový kútik (za poplatok), reštaurácia s terasou, bar, bazén pre dospelých s oddelenou časťou pre deti, menšie detské ihrisko a malý obchodík. Slnečníky a ležadla sú pri bazéne zadarmo, na pláži sú za poplatok. Wi-Fi pripojenie v priestoroch recepcie hotela zadarmo.
Stravovanie
polpenzia podávaná formou bufetu, za príplatok light all inclusive raňajky v čase od 07:30 – 10:00 hod., obedy v čase od 12:00 – 13:00 hod., kde sa podáva pizza alebo cestoviny so syrom alebo mäsovou omáčkou, hot dogy, sendviče a ovocie, večere v čase od 18:30 – 21:00 hod formou bufetových stolov. Nápoje sú servírované v reštaurácii v čase od 12:00 – 21:00 hod., nalievané domáce biele alebo červené víno, čapované miestne pivo, miestne nealkoholické nápoje, filtrovaná káva, čaj, rakia a ouzo.
Šport a zábava
stolný tenis, biliard a šípky v herni, volejbalové ihrisko zadarmo. Video hry, masáže a vodné športy za poplatok. Raz za týždeň hotel organizuje Grécky večer so živou hudbou.
Názor CK
s radosťou Vám ponúkame hotel priamo na krásnej pláži a zároveň v prostredí, kde sa nebudete nudiť. Prečo s radosťou? Lebo takto situovaných hotelov v našej cene s možnosťou Light all inclusive už naozaj nie je veľa. Veríme, že hoci je budova hotela staršia, práve jej umiestnenie v spojitosti so stravovaním formou ľahkého all inclusive a výnimočnou cenou pre deti bude ocenená širokou klientelou.

Komu tento hotel odporúčame? Hotel je vhodný pre tých, ktorí cestujú na Krétu hlavne za morom a ocenia blízkosť krásnej pláže a priezračného mora. Je pre dovolenkárov, ktorí uvítajú možnosť príplatku za Light all inclusive pretože sa nechcú stresovať sledovaním svojho rozpočtu za obedy a nápoje, a nechcú si priviezť z dovolenky aj pár kilogramov vlastnej váhy navyše. Tento hotel je vhodný najmä pre rodiny s deťmi ale aj starších klientov, ktorí nemajú vysoké nároky na ubytovanie.
Základná cena zahŕňa
- 7x ubytovanie s polpenziou (light all inclusive za príplatok),
- letenka na trase Košice - Heraklion - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.
Základná cena nezahŕňa
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy):
  189,00 € osoba nad 5 rokov
  100,00 € dieťa 2 - 5 rokov
    45,00 € dieťa do 2 rokov
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 EXTRA: 2,90 € / osoba / deň

FAKULTATÍVNE VÝLETY

Roklina Samaria
Príroda sa pohrala a vytvorila jedinečný skvost, akým je roklina Samaria, považovaná za jedno z najkrajších miest na svete. Je dlhá až 16 km a tiahne sa od úpätia Bielych hôr až po dedinku Agia Roumeli pri Líbyjskom mori. Samaria je miesto ohromujúcej prírodnej krásy. Vaša prechádzka bude sprevádzaná vysokými skaliskami, cyprusovými lesmi s borovicami, horským potôčikom a môžete tu zazrieť aj divé krétske kozy Kri-Kri. Prechádzka je zakončená plavbou loďou z Agia Roumeli do Sougie alebo Chora Sfakie. Na výlet si nezabudnite vziať pevnú obuv! Orientačná cena: dospelá osoba 26,- € + vstupné do rokliny Samaria 5,- € (platí sa nad 15 rokov). Loď z Agia Roumeli do Sougie 10,- € (polovičná cena pre deti 5 – 12 rokov).

Knossos Palác
Majestátny Knossos je po Akropole najvýznamnejšia pamiatka celého Grécka – stredisko minojskej civilizácie, prvej vyspelej civilizácie na európskom kontinente. Palác Knossos je opradený množstvom legiend, údajne bol sídlom legendárneho kráľa Mínosa a zároveň bol bájnym labyrintom, kde žil Minotaurus. Spoznajte i vy zaniknutú minojskú kultúru návštevou tejto svetoznámej archeologickej lokality a nechajte sa očariť atmosférou dávnych časov. Výlet je spojený s návštevou hlavného mesta Heraklionu, kde si v miestnom archeologickom múzeu môžete prezrieť vykopávky minojskej kultúry alebo stráviť čas nakupovaním v obchodoch, či túlať sa uličkami. Orientačná cena: dospelá osoba 40,- € + vstupné do Knossos & Archeologické múzea v Heraklione 10,- € (platí sa nad 18 rokov).

Pláž Elafonissi – Karibik Európy
Celodenný výlet na najromantickejšiu a jednu z najkrajších pláží ostrova s jemným ružovým pieskom, kde sa môžete vykúpať v priezračných vodách Líbyjského mora. Cesta vedie divokou horskou krajinou so zastávkou v malebnom kláštore Chryssoskalitisa. Miesto, ktoré musíte vidieť na vlastné oči. Orientačná cena: dospelá osoba 26,- €. Gramvousa & Balos Celodenný lodný výlet do „zabudnutého“ kúta Kréty, na ostrov Gramvousa a do lagúny Balos. Navštívite starobylú tureckú pevnosť a čaká na Vás kúpanie v zálive Balos, s romantickou plážou, ktorú si za miesto medových týždňov vybrali aj princ Charles s princeznou Dianou. Očarí vás tyrkysové more, biely piesok a priezračné plytčiny pripomínajúce exotické tichomorské ostrovy. Orientačná cena: dospelá osoba 40,- €.

Krétske dedinky
Tento výlet vám odhalí skutočné bohatstvo a tajomstvo Kréty a odhalí najkrajšie dedinky oblasti Apokoronas. Prvou zastávkou budú grécko-rímske vykopávky mesta Aptera, týčiace sa nad zálivom Souda. Nasleduje malá rybárska dedinka Almirida, kde budete mať príležitosť osviežiť sa kúpaním v malebnej zátoke alebo ochutnať čerstvé rybie špeciality. Nasleduje zastávka v tradičnej dedinke Gavalochori s návštevou folklórneho múzea, ktoré vám odhalí tradície vo výrobe hodvábu, keramiky, opracovaní kameňa, tajomstvo rezbárstva či tradičné odevy. So skúseným sprievodcom sa budete prechádzať uličkami obce Vamos, kde zažijete pocit, že sa Vám zastavil čas. Posledná zastávka bude v obci Vrisses, kde vám odhalia tajomstvo výroby olivového oleja a užívanie krétskych organických bylín. Orientačná cena: dospelá osoba 20,- € + vstupné do Folklórneho múzea: dospelá osoba 2,-€, dieťa 1,- €.

Santorini
Celodenná plavba loďou z mesta Rethymno na sopečný ostrov Santorini. Stáročia úžasnej histórie, slávy, ale aj krutej hry prírody. Súostrovie s legendou o bájnej Atlantíde fascinuje turistov najmä unikátnou architektúrou, plážami s čiernym pieskom, blankytným morom, typickými bielo-modrými strechami a k tomu prekrásny výhľad zo skalnatých útesov. Orientačná cena: dospelá osoba 150,- € + transfer.

Fakultatívne výlety sú organizované zahraničnými cestovnými kanceláriami a môžete si ich zakúpiť priamo u delegáta. Vyššie uvedené ceny nezahŕňajú vstupy. Ceny sú orientačné a môžu sa zmeniť podľa aktuálnej situácie. Presný program, cena a podmienky absolvovania výletu sú k dispozícii priamo na mieste pobytu u Vášho delegáta.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Sea Front Hotel a apartments