Eri Beach Hotel, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Hersonissos, 2.9.2017, All inclusive
Eri Beach Hotel
LM
Termín:
2.9.2017 – 9.9.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:58207093
638 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Poloha
priamo pri menšej kamenistej pláži približne 1 km od rušného živého strediska Hersonissos, 25 km od hlavného mesta Heraklion, obchodíky a taverny nájdete približne 200 m od hotela. Dobrá dostupnosť do Aqua Park Star Beach.
Ubytovanie
v štandardných klimatizovaných dvojlôžkových izbách s možnosťou 2 prísteliek. Štandardné izby sú s výhľadom do záhrady, izby situované na morskú stranu sú za príplatok. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, SAT TV, trezorom (za poplatok), chladničkou a balkónom alebo terasou. Klimatizácia v mesiacoch jún a september za poplatok 3,-€/izba/deň) v mesiacoch júl a august je zadarmo. Rodinné izby pozostávajú z dvoch oddelených spálni a sú na vyžiadanie.
Stredisko
Hersonissos
Popis hotela
rozsiahlejší hotelový komplex v ktorom sa nachádza hlavná budova a niekoľko vedľajších budov - depandance rozprestierajúce sa v krásnej záhrade. V hotelovom komplexe sa nachádza recepcia, hlavná reštaurácia, lobby bar, tropical bar a bar pri bazéne, tri bazény (jeden so sladkou vodou a dva s morskou vodou), tri detské bazény s detskými šmykľavkami. Slnečníky a ležadlá pri bazénoch zadarmo. Odporúčame obuv do vody. Wi-Fi pripojenie v priestoroch recepcie hotela je zadarmo. Bar na pláži je za poplatok. Piesočnaté pláže nájdete v blízkosti hotela, kde sú slnečníky a ležadlá za poplatok.
Stravovanie
formou all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov. Poobedňajšie občerstvenie, nápoje a koláčiky od 16:00 do 17:30 hod. Nealkoholické nápoje, pivo, víno, ouzo, raki, brandy miestnej výroby, káva a čaj servírované v čase od 10:00 do 22:00 hod. podľa otváracej doby jednotlivých barov.
Šport a zábava
tenis, stolný tenis, volejbal, fitnes centrum, šípky, aerobik, vodná gymnastika, medzinárodné animačné programy podľa programu hotela, detský klub, detské ihrisko, biliard, jacuzzi a vodné športy sú za poplatok.
Základná cena zahŕňa
- 7x ubytovanie s all inclusive,
- letenka na trase Košice - Heraklion - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.
Základná cena nezahŕňa
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy):
  189,00 € osoba nad 5 rokov
  100,00 € dieťa 2 - 5 rokov
    45,00 € dieťa do 2 rokov
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 EXTRA: 2,90 € / osoba / deň

FAKULTATÍVNE VÝLETY

Roklina Samaria
Príroda sa pohrala a vytvorila jedinečný skvost, akým je roklina Samaria, považovaná za jedno z najkrajších miest na svete. Je dlhá až 16 km a tiahne sa od úpätia Bielych hôr až po dedinku Agia Roumeli pri Líbyjskom mori. Samaria je miesto ohromujúcej prírodnej krásy. Vaša prechádzka bude sprevádzaná vysokými skaliskami, cyprusovými lesmi s borovicami, horským potôčikom a môžete tu zazrieť aj divé krétske kozy Kri-Kri. Prechádzka je zakončená plavbou loďou z Agia Roumeli do Sougie alebo Chora Sfakie. Na výlet si nezabudnite vziať pevnú obuv! Orientačná cena: dospelá osoba 26,- € + vstupné do rokliny Samaria 5,- € (platí sa nad 15 rokov). Loď z Agia Roumeli do Sougie 10,- € (polovičná cena pre deti 5 – 12 rokov).

Knossos Palác
Majestátny Knossos je po Akropole najvýznamnejšia pamiatka celého Grécka – stredisko minojskej civilizácie, prvej vyspelej civilizácie na európskom kontinente. Palác Knossos je opradený množstvom legiend, údajne bol sídlom legendárneho kráľa Mínosa a zároveň bol bájnym labyrintom, kde žil Minotaurus. Spoznajte i vy zaniknutú minojskú kultúru návštevou tejto svetoznámej archeologickej lokality a nechajte sa očariť atmosférou dávnych časov. Výlet je spojený s návštevou hlavného mesta Heraklionu, kde si v miestnom archeologickom múzeu môžete prezrieť vykopávky minojskej kultúry alebo stráviť čas nakupovaním v obchodoch, či túlať sa uličkami. Orientačná cena: dospelá osoba 40,- € + vstupné do Knossos & Archeologické múzea v Heraklione 10,- € (platí sa nad 18 rokov).

Pláž Elafonissi – Karibik Európy
Celodenný výlet na najromantickejšiu a jednu z najkrajších pláží ostrova s jemným ružovým pieskom, kde sa môžete vykúpať v priezračných vodách Líbyjského mora. Cesta vedie divokou horskou krajinou so zastávkou v malebnom kláštore Chryssoskalitisa. Miesto, ktoré musíte vidieť na vlastné oči. Orientačná cena: dospelá osoba 26,- €. Gramvousa & Balos Celodenný lodný výlet do „zabudnutého“ kúta Kréty, na ostrov Gramvousa a do lagúny Balos. Navštívite starobylú tureckú pevnosť a čaká na Vás kúpanie v zálive Balos, s romantickou plážou, ktorú si za miesto medových týždňov vybrali aj princ Charles s princeznou Dianou. Očarí vás tyrkysové more, biely piesok a priezračné plytčiny pripomínajúce exotické tichomorské ostrovy. Orientačná cena: dospelá osoba 40,- €.

Krétske dedinky
Tento výlet vám odhalí skutočné bohatstvo a tajomstvo Kréty a odhalí najkrajšie dedinky oblasti Apokoronas. Prvou zastávkou budú grécko-rímske vykopávky mesta Aptera, týčiace sa nad zálivom Souda. Nasleduje malá rybárska dedinka Almirida, kde budete mať príležitosť osviežiť sa kúpaním v malebnej zátoke alebo ochutnať čerstvé rybie špeciality. Nasleduje zastávka v tradičnej dedinke Gavalochori s návštevou folklórneho múzea, ktoré vám odhalí tradície vo výrobe hodvábu, keramiky, opracovaní kameňa, tajomstvo rezbárstva či tradičné odevy. So skúseným sprievodcom sa budete prechádzať uličkami obce Vamos, kde zažijete pocit, že sa Vám zastavil čas. Posledná zastávka bude v obci Vrisses, kde vám odhalia tajomstvo výroby olivového oleja a užívanie krétskych organických bylín. Orientačná cena: dospelá osoba 20,- € + vstupné do Folklórneho múzea: dospelá osoba 2,-€, dieťa 1,- €.

Santorini
Celodenná plavba loďou z mesta Rethymno na sopečný ostrov Santorini. Stáročia úžasnej histórie, slávy, ale aj krutej hry prírody. Súostrovie s legendou o bájnej Atlantíde fascinuje turistov najmä unikátnou architektúrou, plážami s čiernym pieskom, blankytným morom, typickými bielo-modrými strechami a k tomu prekrásny výhľad zo skalnatých útesov. Orientačná cena: dospelá osoba 150,- € + transfer.

Fakultatívne výlety sú organizované zahraničnými cestovnými kanceláriami a môžete si ich zakúpiť priamo u delegáta. Vyššie uvedené ceny nezahŕňajú vstupy. Ceny sú orientačné a môžu sa zmeniť podľa aktuálnej situácie. Presný program, cena a podmienky absolvovania výletu sú k dispozícii priamo na mieste pobytu u Vášho delegáta.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Eri Beach Hotel