Depandance LOLA, Grécko, Grécko ostrovy, Korfu, Agios Georgios sever, 26.6.2017, Bez stravy
Depandance LOLA
LM
Typ
Termín:
26.6.2017 – 3.7.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:55505908
318 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Poloha
iba 50 m od jednej z najkrajších piesočnatých pláží ostrova Korfu, od ktorej ho oddeľuje iba prístupová komunikácia. Pláž bola ocenená modrou vlajkou pre svoju krásu a čistotu, je v nádhernom zelenom zálive a má pozvoľný vstup do mora. Stredisko sa rozprestiera na severozápade ostrova.
Ubytovanie
priestranné klimatizované štúdia s možnosťou 1 - 2 prísteliek majú vlastné sociálne zariadenie, SAT TV, kuchynský kútik, chladničku a balkón s bočným výhľadom na more (klimatizácia za poplatok 5 ,- €/deň). Detská postieľka na vyžiadanie zadarmo. Apartmán s obývacou časťou a samostatnou spálňou - na vyžiadanie.
Stredisko
Agios Georgios - malé a pokojné letovisko na severozápade ostrova Korfu s nádhernou, viac než 2 km dlhou piesočnatou plážou je vhodné pre rodiny s deťmi a pre tých, ktorí uprednostňujú pokojnú dovolenku a spoznávanie ostrova. V Agios Georgios sú počas celého leta otvorené obchody, reštaurácie, taverny a fast foody. Motorovým člnom odporúčame zájsť do blízkych vyhľadávaných stredísk Paleokastritsa a Arillas. Krásnou prechádzkou sa dostanete na mys Afionas, odkiaľ je nádherný výhľad na celú zátoku.
Popis hotela
príjemné, jednoduchšie, ale priestrannejšie ubytovanie štúdiového typu je súčasťou hotelového komplexu Alkyon, kde klienti môžu využívať všetky služby hotela. Hneď vedľa štúdií sa rozprestiera veľký bazén pre dospelých a malý bazén pre deti. Od bazénov je priamy výhľad na pláž a more. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok. Priamo pod štúdiami sa nachádza menší obchod. Wi-Fi pripojenie v priestoroch recepcie hotela Alkyon a reštaurácie zadarmo.
Stravovanie
bez stravy,

polpenzia formou bufetu - rozšírené kontinentálne raňajky a večere formou bufetu alebo all inclusive. V rámci all inclusive sa podávajú aj obedy formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa v pool bare (10:00 - 19:00 hod.), neobmedzená konzumácia nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov, káva, čaj, pivo a i. v čase od 10:00 - 21:00 hod. Zmrzlina sa podáva v čase od 10:00 - 18:00 hod.
Šport a zábava
„grécky večer“, vodné športy na pláži, možnosti fakultatívnych výletov, spoznávanie ostrova individuálne (požičanie skútrov, motoriek, resp. osobných automobilov za výhodné ceny). Autobusová zastávka je priamo pred hotelom, a tak sa ľahko dopravíte napríklad do hlavného mesta Kerkyra či do iných prímorských centier. V letovisku sú reštaurácie a niekoľko barov, nočných klubov s hudbou do skorých ranných hodín.
Názor CK
vzhľadom na vysoký dopyt v predošlých sezónach, sa nám na rok 2017 podarilo zabezpečiť pre Vás depandance hotela Alkyon – štúdiá Lola, ktoré poskytujú väčšie pohodlie, priestor a kuchynku (v prípade ak ju chcete využívať). Veľkou výhodou je poloha depandance na jednej z najkrajších pláží tohto zeleného ostrova. Ocenia ho klienti, pre ktorých je dôležité mať postarané o stravu a nápoje počas celého dňa, teda all inclusive za výhodnú cenu. Ak plánujete počas dovolenky poznávať ostrov a menej sa zdržiavať na pláži, môžete si zaplatiť iba samotné ubytovanie a stravovať sa individuálne alebo sa rozhodnete pre polpenziu v hotelovej reštaurácii.

Komu tento hotel odporúčame? Klientom, ktorí sú menej nároční, ale uprednostnia polohu a výbornú cenu pred inými výberovými kritériami. Je vhodný aj pre rodiny s 1 - 2 deťmi, pretože štúdiá sú priestrannejšie, a tiež aj kvôli bezpečnej pláži s piesčitým dnom a pozvoľným vstupom do mora. Bazény pred hotelom sú ďalším bonusom pre deti ak ich uprednostnia pred morom.
Základná cena zahŕňa
- 7x ubytovanie bez stravy,
- letenka na trase Košice - Kerkyra - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.
Základná cena nezahŕňa
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy)
  189,00 € osoba nad 5 rokov
  100,00 € dieťa 2 - 5 rokov
    45,00 € dieťa do 2 rokov
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 EXTRA: 2,90 € / osoba / deň

FAKULTATÍVNE VÝLETY

Klasický okruh ostrova – celodenný výlet so sprievodcom. Z letoviska sa presunieme autobusom do letného paláca Achillion, ktorý nechala postaviť rakúska cisárovna Alžbeta (Sissi). Výlet pokračuje prehliadkou historického polostrova Kanoni, na ktorom sa pôvodne nachádzalo staroveké mesto Kerkyra. Navštívime výrobňu likérov Kum-Quat. V Paleokastritsi si pôjdeme pozrieť mužský ortodoxný kláštor z 13. storočia. Budeme tu mať tiež možnosť využiť prestávku na obed, kúpanie sa v mori alebo sa budeme môcť preplaviť loďkou do jaskýň. V poobedňajších hodinách bude výlet pokračovať výjazdom na vyhliadkové miesto Bella Vista a zastavíme sa v dedinke Makrades. V nej sa nachádza niekoľko obchodov, v ktorých si môžete kúpiť olivový olej, domáce víno, mydlo z olivového oleja, miestne korenie, krémy atď. Z Makrades sa vrátime späť do letoviska. Orientačná cena: dospelá osoba 33,- €, dieťa 16,5 € / v cene nie je zahrnutá vstupenka do Achillia.


Aqualand - celodenný výlet.

Aqualand na ostrove Korfu patrí k najmodernejším a najväčším vodným parkom v Európe a má k dispozícii veľké množstvo vodných atrakcií ako napr. niekoľko bazénov, okrem iného i bazén s vlnami vysokými až 2,20 m, šmykľavky a tobogany. V areáli vodného parku je niekoľko barov, reštaurácií, cukrární a fast foodov. Ležadlá, slnečníky, sprchy a šatne sú k dispozícii zadarmo. Prenajať si môžete bezpečnostnú skrinku. Orientačná cena: dospelá osoba 34,- €, dieťa 25,- €.


Paxos- Parga – celodenný výlet so sprievodcom.

Z prístavu mesta Korfu pláva výletná loď okolo juhovýchodného pobrežia ostrova a letovísk Benitses, Moraitika a Kavos. Už z diaľky uvidíme ostrov Paxos husto porastený olivami a citrusmi. Pri plavbe do prístavu Gaios míňame ostrovčeky Svätého Nikolaja a Panny Márie. Na Paxose naša loď zostane 2 hodiny, ktoré môžeme využiť k prechádzke úzkymi uličkami mestečka Gaios alebo na posedenie v reštaurácii. Plavba výletnou loďou pokračuje smerom k pevninskému Grécku. Naším cieľom je mestečko Parga, kde budeme mať 2 hodiny čas na prehliadku mesta, návštevu zrúcaniny benátskej pevnosti, kúpanie, nákup suvenírov atď. Orientačná cena: dospelá osoba 34,- €, dieťa 17,- €.

Lodný výlet na ostrovy Paxos a Antipaxos – celodenný výlet so sprievodcom.
Plavba výletnou loďou pozdĺž južného pobrežia ostrova Korfu na západné pobrežie ostrova Paxos, kde sa nachádzajú impozantné skalné útvary a jaskyne. Doplávame až k ostrovčeku Antipaxos, ktorý sa často prirovnáva ku Karibiku. Tu sa budeme kúpať v priezračnom azúrovom mori priamo z lode. Potom preplávame úžinou medzi Paxosom a ostrovčekmi Panagia a sv. Nikolaj do prístavu Gaios, kde budeme mať dostatok času na prehliadku mestečka a občerstvenie v niektorej z miestnych taverien (strava nie je zahrnutá v cene). Orientačná cena: dospelá osoba 34,- €, dieťa 17,- €.

Albánsko
Plavba rýchlou loďou do albánskeho prístavu Saranda, kde môžete stráviť celý deň prehliadkou mesta, posedením v reštaurácii alebo nákupmi. Omnoho lepšie je dokúpiť si výlet do Butrintu a k Modrému oku. Butrint je významné archeologické miesto s mnohými pamiatkami z antického Grécka a Ríma. Po prehliadke Butrintu s česky hovoriacim sprievodcom je spoločný obed a následne odpočinkový výlet autobusom do vnútrozemia Albánska k prameňom rieky Bystrica do malebnej oblasti nazývanej „Modré oko“. Po návrate budete mať približne hodinu čas a voľný program v Ag.Saranda. Orientačná cena: dospelá osoba 28,- €, dieťa 14,- € + 10,- € prístavný poplatok + 23,- € fakultatívny výlet do Butrintu a na Modré oko. Obed je v cene len pri zakúpení fakultatívneho výletu do Butrintu.

Modrá lagúna
Výlet loďou pozdĺž juhovýchodného pobrežia ostrova Korfu k protiľahlému pevninskému Grécku. Najskôr priplávame k jaskyni Mourtos, kde sa počas druhej svetovej vojny ukrývali grécke ponorky. Ďalej sa budeme plaviť k malebnej zátoke, kde bol natočený film ,,Modrá lagúna.“ Tu zastavíme asi na hodinu. Plavba bude pokračovať pomedzi ostrovmi až na pláž sv. Paraskevi, kde sa môžete okúpať a šnorchlovať. Na palube lode sa bude podávať obed formou bufetu (grilované kura, tzatziki, šalát, pečivo, víno a nealkoholické nápoje pre deti). Posledná zastávka bude pri dedinke Sivota, kde sa môžete prechádzať, nakupovať, posedieť si pri káve. Orientačná cena: dospelá osoba 36,- €, dieťa 20,- €, obed v cene.

Fakultatívne výlety sú organizované zahraničnými cestovnými kanceláriami a môžete si ich zakúpiť priamo u delegáta. Vyššie uvedené ceny nezahŕňajú vstupy. Ceny sú orientačné a môžu sa zmeniť podľa aktuálne situácie. Presný program, Cena a podmienky absolvovania výletu sú k dispozícii priamo na mieste pobytu u Vášho delegáta.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Depandance LOLA