Margarita Maris - Chorvátsko - Severná Dalmácia - Sv.Filip i Jakov
Margarita Maris
Doprava:
autobus, vlastná
Letisko:
-
Odjazd:
-
Strava:
Polpenzia

V konečnej cene je započítaná FIRST MOMENT zľava -20% (11% FIRST MOMENT + 4% Ferrotour klub + 3% za 100% úhradu + 2% s poistením) do 31.03.2018


Stredisko
Sv. Filip i Jakov, malebné mestečko, vzdialené asi 2 km od mesta Biograd na Moru, sa rozprestiera na pobreží Pašmanského zálivu. Sv. Filip i Jakov je pravou perlou Zadarskej riviéry, ktorá sa pýši množstvom skrytých a tichých zátok. Atraktívnosť prostredia zvyšuje aj blízkosť súostrovia Kornati. Pre dovolenkárov, ktorí obľubujú rušný nočný život odporúčame prechádzku do centra mesta Biograd na Moru.
Poloha
komplex v mestečku Sv. Filip i Jakov, vzdialený od štrkovo-piesočnatej pláže cca 250 m. Vzdialenosť z Košíc cez Maďarsko je 905 km.

Popis
obľúbený ubytovací komplex situovaný v parku plnom zelene, je zaradený v našej ponuke už dlhé roky. Našimi klientmi veľmi vyhľadávaný, vhodný pre všetky vekové kategórie.
Vybavenie a ďalšie služby
 recepcia, reštaurácia s terasou, detské ihrisko s pieskoviskom, tenisový kurt, multifunkčné ihrisko, záhrada. Parkovisko je pred centrálnou recepciou, resp. v areáli komplexu Margarita Maris zadarmo. Pobyt s domácim zvieraťom je za poplatok 5,-€/ deň, platí sa na mieste.

Ubytovanie
Typy izieb:
• klimatizované štúdia majú jednu miestnosť pre 2 alebo 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti (tretie lôžko je rozťahovací gauč, preto je potrebné zvážiť komfort pri ubytovaní 2 detí).
Vybavenie:
klimatizácia, kúpeľňa, sociálne zariadenie, SAT TV, kompletne vybavená kuchynka, chladnička, dvojplatnička, balkón alebo terasa. Detská postieľka za príplatok 5,-€/ deň, platí sa na mieste.

Stravovanie
polpenzia – raňajky a večere formou bohatých bufetových stolov vrátane stolovej vody, za príplatok obedy formou bufetu.

Pláž
prevažne štrková, menší úsek piesočnatej pláže. Slnečníky a ležadlá sú na pláži za poplatok.

Internet
Wi-Fi pripojenie na recepcii alebo terasa je zadarmo.

Šport a zábava
v areáli detské ihrisko s preliezačkami a pieskoviskom, multifunkčné ihrisko (futbal, basketbal, volejbal), vodné športy na pláži, požičovňa vodných bicyklov a člnov, reštaurácia, kaviarne, cukrárne, tanečné terasy v mestečku, nočná zábava v Biograde na Moru (vzdialený cca 2 km), fakultatívne výlety. Počas hlavnej turistickej sezóny kultúrne leto – denne folklórne, hudobno-spevácke a divadelné programy v mestecku sv. Filip i Jakov.
Pre deti
KREATÍVNE TVORIVÉ DIELNE pre deti v termínoch od 13.07.2018 do 08.08.2018
Pre všetky deti zúčastnené v destinácii Sveti Filip i Jakov každodenne od 17:00 do 19:00 hod,. (okrem štvrtka a nedele), umožníme rodičom, starým rodičom, tetám či ujom oddych a 2 hodinky pre seba. Naša skúsená animátorka sa bude Vašim ratolestiam venovať. Deti budú samostatne tvoriť, vyrábať z prírodných materiálov rôzne atraktívne trojrozmerné radôstky viažuce sa k tématike dovolenkovej atmosféry pri mori. Deti si svoje medúzy, rybičky, domčeky, či postavičky z rozprávok vezmú na pamiatku so sebou domov. Tvoriť sa bude priamo v areáli strediska Margarita Maris. Skúsenosti z minulých rokov potvrdili, že sa deti na kreatívne tvorivé dielne veľmi tešili a zúčastňovali sa ich. CK si vyhradzuje právo na zmenu programu.
Názor CK
Najžiadanejšia dlhodobá stálica v našej ponuke. Dôvod prečo sa sem naši klienti vracajú je jednoduchý: zdravá, kvalitná domáca kuchyňa s jedlami servírovanými formou bufetu s množstvom zeleniny a ovocia. Ubytovanie je nenápadné, ale kvalitné – no jeho najväčšou devízou sú kuchynské kútiky ako súčasť izby. Dovolenkári tu oceňujú akýsi mix súkromného ubytovania, kde majú postarané o stravu za výhodnú cenu.
KOMU TENTO HOTEL ODPORÚČAME?
Najmä rodinám s deťmi, ktorí ocenia okrem pokojnej atmosféry v letovisku i v komplexe aj skutočnosť, že izby sú vybavené kuchynským kútikom a chladničkou k uskladneniu a príprave jedál pre najmenších aj medzi raňajkami a večerou. Blízka vzdialenosť do Biogradu na Moru i do Sv. Filipa ale aj relatívne krátka cesta zo Slovenska sú ďalšími výhodami.OFICIÁLNE HODNOTENIE: ***
Internetová adresa
www.vud.hr
Základná cena zahŕňa
- 7x resp. 14x ubytovanie s polpenziou,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- Ferko klub / Kreatívne dielne v termíne 13.07.- 08.08.2018
- delegát,
- DPH.
Dieťa do 3 r. bez nároku na služby ZADARMO.
Základná cena nezahŕňa
- pobytová taxa:
  14,00 € / osoba nad 18 r. / týždenný pobyt
    7,00 € / osoba 12 - 18 r. / týždenný pobyt
  ZADARMO / dieťa do 12 r.
- komplexné cestovné poistenie UNION: 2,50 € / osoba / deň
- autobusová doprava: 89,00 € / osoba (nástupné miesta: Bardejov, Prešov a Košice)
- autobusová miestenka (nepovinná): 7,00 €
- príplatok za dopravu / zdvojený termín: 30,00 €
- príplatok za dvojsedadlo v autobuse: 39,00 €
- príplatok za obedy:
  80,00 € / osoba nad 12 rokov / týždenný pobyt
  40,00 € / dieťa 3-12 rokov / týždenný pobyt
- príplatok za jednoposteľovú izbu: 120,00 až 140,00 € / týždenný pobyt (podľa termínu)
- preprava nadrozmernej batožiny (bicykel, surf a iné): 25,00 € / kus (nutné hlásiť vopred)
Nahrávám...

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

FERROTOUR - Margarita Maris - Chorvátsko - Sv.Filip i Jakov