Margarita Maris, Chorvátsko, Severná Dalmácia, Sv.Filip i Jakov, 24.6.2017, Polpenzia
Margarita Maris
LM
Typ
Termín:
24.6.2017 – 1.7.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:55563353
273 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

 


Poloha
komplex v mestečku Sv. Filip i Jakov, vzdialený od štrkovo-piesočnatej pláže cca 250 m. Vzdialenosť z Košíc cez Maďarsko je 905 km.
Ubytovanie
v klimatizovaných štúdiách. Štúdio má jednu miestnosť pre 2 alebo 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti (tretie lôžko je rozťahovací gauč, preto je potrebné zvážiť komfort pri ubytovaní 2 detí), vlastné sociálne zariadenie, SAT TV, s kompletne vybavenou kuchynkou (s chladničkou a dvojplatničkou), balkón alebo terasu. Je tu možnosť požičania detskej postieľky za príplatok 4,– €/ deň, platí sa na mieste.
Stredisko
Sv. Filip i Jakov, malebné mestečko, vzdialené asi 2 km od mesta Biograd na Moru, sa rozprestiera na pobreží Pašmanského zálivu. Sv. Filip i Jakov je pravou perlou Zadarskej riviéry, ktorá sa pýši množstvom skrytých a tichých zátok. Atraktívnosť prostredia zvyšuje aj blízkosť súostrovia Kornati. Pre dovolenkárov, ktorí obľubujú rušný nočný život odporúčame prechádzku do centra mesta Biograd na Moru.
Popis hotela
v areáli sa nachádza recepcia, reštaurácia s terasou, detské ihrisko s pieskoviskom, tenisový kurt, multifunkčné ihrisko. Parkovisko je pred centrálnou recepciou, resp. v areáli komplexu Margarita Maris zadarmo. Wi-Fi pripojenie na recepcii alebo terase zadarmo. Pobyt s domácim zvieraťom je za poplatok 4,– €/ deň, platí sa na mieste.
Stravovanie
polpenzia – raňajky a večere formou bohatých bufetových stolov vrátane stolovej vody, obedy za príplatok formou bufetu.
Šport a zábava
v areáli detské ihrisko s preliezačkami a pieskoviskom, multifunkčné ihrisko (futbal, basketbal, volejbal), vodné športy na pláži, požičovňa vodných bicyklov a člnov, reštaurácia, kaviarne, cukrárne, tanečné terasy v mestečku, nočná zábava v Biograde na Moru (vzdialený cca 2 km), fakultatívne výlety. Počas hlavnej turistickej sezóny kultúrne leto – denne folklórne, hudobno-spevácke a divadelné programy v mestečku sv. Filip i Jakov.
Pre deti
FERKO KLUB
Kreatívne tvorivé dielne pre deti v termínoch od 16. 7. do 13. 8.2017
KREATÍVNE TVORIVÉ DIELNE pre všetky deti zúčastnené v destinácii Filip Jakov od 16. 7. do 13. 8. 2017. Každodenne od 17:00 do 19:00 hod. (okrem soboty a nedele), umožníme rodičom, starým rodičom, tetám či ujom oddych a 2 hodinky pre seba. Naša skúsená animátorka sa bude Vašim ratolestiam venovať. Deti budú samostatne tvoriť, vyrábať z prírodných materiálov rôzne atraktívne trojrozmerné radôstky viažúce sa k tématike dovolenkovej atmosféry pri mori. Deti si svoje medúzy, rybičky, domčeky, či postavičky z rozprávok vezmú na pamiatku so sebou domov.
Názor CK
najžiadanejšia dlhodobá stálica v našej ponuke. Dôvod prečo sa sem naši klienti vracajú je jednoduchý – zdravá, kvalitná, domáca kuchyňa podávaná bufetovou formou a nenápadné, ale kvalitné ubytovanie. Neveľký komplex je vo vlastníctve veľkej chorvátskej firmy, ktorá ho prevádzkuje iba pre vlastných zamestnancov a našu CK, takže tu zažijete domácu atmosféru. K zaujímavostiam patrí aj fakt, že v komplexe pečú pre svojich klientov aj vlastný chlieb a strava je z domácich čerstvých surovín. Blízkosť mestečka Biograd na moru i Sv. Filip Jakov a relatívne krátka vzdialenosť zo Slovenska sú ďalšími výhodami.

Komu ten to hotel odporúčame? Najmä rodinám s deťmi, a tým, ktorí ocenia privátnu atmosféru, kde nie je cítiť komerciu, ale pohodu a pokoj v komplexe ale i v letovisku.
Internetová adresa
www.vud.hr
Základná cena zahŕňa
- 7x resp. 14x ubytovanie s polpenziou,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- Ferko klub / Kreatívne dielne v termíne 16.07.- 13.08.2017
- delegát,
- DPH.
Dieťa do 3 r. bez nároku na služby ZADARMO.
Základná cena nezahŕňa
- pobytová taxa:
  14,00 € / osoba nad 18 r. / týždenný pobyt
    7,00 € / osoba 12 - 18 r. / týždenný pobyt
  ZADARMO / dieťa do 12 r.
- komplexné cestovné poistenie UNION: 2,50 € / osoba / deň
- autobusová doprava: 89,00 € / osoba
- autobusová miestenka (nepovinná): 7,00 €
- príplatok za dopravu / zdvojený termín: 30,00 €
- príplatok za obedy:
  60,00 € / osoba nad 12 rokov / týždenný pobyt
  40,00 € / dieťa 3-12 rokov / týždenný pobyt
- príplatok za jednoposteľovú izbu: 80,00 až 90,00 € / týždenný pobyt (podľa termínu)
- preprava nadrozmernej batožiny (bicykel, surf a iné): 25,00 € / kus (nutné hlásiť vopred)
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Margarita Maris