Hotel a dep. Zagreb - Chorvátsko - Kvarner - Karlobag

Hotel a dep. Zagreb starstarstarstar

Hotel a dep. Zagreb
Doprava:
vlastná
Letisko:
-
Odjazd:
-
Strava:
All inclusive

V konečnej cene je započítaná FIRST MOMENT zľava -20% (11% FIRST MOMENT + 4% Ferrotour klub + 3% za 100% úhradu + 2% s poistením) do 31.03.2018


Stredisko
Karlobag, známe letovisko leží na rozhraní Chorvátskeho prímoria a Severnej Dalmácie. Približne 8 km široký Velebitský prieliv ho delí od ostrova Pag. Karlobag sa môže pochváliť svojimi prírodnými krásami, ako sú Národný park Kornati a Paklenica. Atraktívne sú aj možnosti kúpania na novo upravených plážach ako aj vodné športy, výlety do pohorí a horských stredísk.
Poloha
na pobreží mora, pod úpätím masívu Velebit v mestečku Karlobag. Na rozľahlú pláž pred hotelom sa dostanete po schodoch. Hotel spája s mestečkom pobrežná promenáda vhodná na večerné prechádzky. Vzdialenosť z Košíc cez Maďarsko je 840km.

Popis
komplex tvorí hlavná budova a depandance Vila Pinia.
VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
vstupná hala, recepcia, hlavná reštaurácia, terasa s výhľadom na more, pizzeria „Filumena“, pivnica s veľkou terasou, spoločenská miestnosť so SAT TV, vyhrievaný krytý bazén, vonkajší bazén s prítokom morskej vody a pieskovým dnom pre deti, detské ihrisko, rôzne športoviská. Parkovisko pred hotelom za poplatok 2,- €/ deň platí sa na recepcii hotela.

Ubytovanie
Typy izieb:
• štandardné dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 - 2 prísteliek (druhá prístelka je rozťahovacie kreslo). Izby s balkónom sú za príplatok.
Vybavenie:
klimatizácia, kúpeľňa, sociálne zariadenie, sušič na vlasy, SAT TV, mini bar, balkón (za príplatok) alebo francúzsky balkón v budove depandance. Izby môžu byt v hoteli, resp. v depandance Vila Pinia.

Stravovanie
all inclusive – raňajky, obed a večera formou bufetu, nápoje počas obedov a večeri zo samoobslužných automatov v reštaurácii (nealko, biele a červene víno, pivo). V priestoroch baru na terase v čase od 11:00 – 21:00 hod. – zákusky, zmrzlina, káva, slané pečivo, nealko, pivo, červené a biele víno a miestny alkohol. V priestoroch baru pri bazéne nealkoholické nápoje, voda, pivo v čase od 10:00 – 19:00 hod.

Pláž
pláž pred hotelom je rôznorodá – menšie kamienkové pláže sa striedajú s vybetónovanými plochami so vstupom do mora po schodíkoch. Slnečníky a ležadlá sú na terase a pri vonkajšom bazéne zadarmo, na pláži sú za poplatok.

Internet
Wi-Fi pripojenie na recepcii hotela za poplatok 1,- € / 24 hodín, alebo 4,- € / 1 týždeň.

Šport a zábava
fitnes centrum, sauna (120 minút pobytu v saune je zahrnuté v cene pre každú dospelú osobu – v rámci all inclusive), 25% zľava na masáž (v rámci all inclusive), živá hudba na terase hotela, animácie pre deti a dospelých. V rámci all inclusive 60 min. vstup na tenisové kurty na izbu/pobyt, minigolf, športoviská, volejbal, futbal, minigolf, vodné športy na pláži, fakultatívne výlety.
Internetová adresa
www.hotelzagreb.hr
Základná cena zahŕňa
- 7x resp. 14x ubytovanie s all inclusive,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Dieťa do 2 r. bez nároku na služby ZADARMO.
Základná cena nezahŕňa
- pobytová taxa:
  14,00 € / osoba nad 18 r. / týždenný pobyt
    7,00 € / osoba 12 - 18 r. / týždenný pobyt
  ZADARMO / dieťa do 12 r.
- komplexné cestovné poistenie UNION: 2,50 € / osoba / deň
- autobusová doprava: 89,00 € / osoba (nástupné miesta: Bardejov, Prešov a Košice)
- autobusová miestenka (nepovinná): 7,00 €
- príplatok za dopravu / zdvojený termín: 30,00 €
- príplatok za dvojsedadlo v autobuse: 39,00 €
- preprava nadrozmernej batožiny (bicykel, surf a iné): 25,00 € / kus (nutné hlásiť vopred)
- príplatok za izbu s balkónom: 25,00 € / osoba 1. a 2.lôžko / týždenný pobyt
- príplatok za jednoposteľovú izbu: 130,00 až 190,00 € / týždenný pobyt (v závislosti od termínu)
Nahrávám...

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

FERROTOUR - Hotel a dep. Zagreb - Chorvátsko - Karlobag