Hotel a dep. Zagreb, Chorvátsko, Kvarner, Karlobag, 26.8.2017, Polpenzia
Hotel a dep. Zagreb
LM
Typ
Termín:
26.8.2017 – 2.9.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:55586777
293 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Dieťa do 13 r. na 3.lôžku = pobyt s polpenziou alebo all inclusive ZADARMO 


Poloha
na pobreží mora, pod úpätím masívu Velebit v mestečku Karlobag. Na rozľahlú pláž pred hotelom sa dostanete po schodoch. Hotel spája s mestečkom novovybudovaná pobrežná promenáda vhodná na večerné prechádzky. Vzdialenosť z Košíc cez Maďarsko je 840km.
Ubytovanie
hotel: štandardné dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 prístelky, majú vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy, SAT TV, mini bar, trezor a nemajú balkón alebo štandardné klimatizované izby s možnosťou 1-2 prísteliek s balkónom (2. prístelka je rozťahovacie kreslo).
Izby v depandance sú bližšie k pláži, sú to štandardné izby, zariadené ako v hlavnej budove, majú len francúzske balkóny.
Stredisko
Karlobag, známe letovisko leží na rozhraní Chorvátskeho prímoria a Severnej Dalmácie. Približne 8 km široký Velebitský prieliv ho delí od ostrova Pag. Karlobag sa môže pochváliť svojimi prírodnými krásami, ako sú Národný park Kornati a Paklenica. Atraktívne sú aj možnosti kúpania na novo upravených plážach ako aj vodné športy, výlety do pohorí a horských stredísk.
Popis hotela
obľúbený hotel má recepciu, hlavnú reštauráciu, terasu s výhľadom na more, pizzeriu „Filumena“, pivnicu s veľkou terasou, spoločenskú miestnosť so SAT TV, parkovisko pred hotelom je platené 2,00 €/ deň, platí sa na recepcii hotela, vyhrievaný krytý bazén, vonkajší bazén s terasou, fitnes centrum, saunu (120 minút pobytu v saune je zahrnuté v cene pre každú dospelú osobu – v rámci all inclusive), 25% zľava na masáž (v rámci all inclusive), vonkajší bazén s prítokom morskej vody a pieskovým dnom pre deti, detské ihrisko, rôzne športoviská. Pláž pred hotelom je rôznorodá – menšie kamienkové pláže sa striedajú s plochami so vstupom do mora po schodíkoch. Slnečníky a ležadlá na terase a pri vonkajšom bazéne zadarmo, na pláži za poplatok. Wi-Fi pripojenie na recepcii hotela za poplatok 1,– € / 24 hodín, alebo 4,– € / 1 týždeň.
Stravovanie
polpenzia – raňajky a večere formou bufetu, alebo all inclusive (za príplatok) – raňajky, obed a večera formou bufetu, nápoje počas obedov a večerí zo samoobslužných automatov v reštaurácii (nealko, biele a červené víno, pivo). V priestoroch baru na terase v čase od 11:00 – 21:00 hod. – zákusky, zmrzlina, káva, slané pečivo, nealko, pivo, červené a biele víno a miestny alkohol. V priestoroch baru pri bazéne nealkoholické nápoje, voda, pivo v čase od 10:00 – 19:00 hod.
Šport a zábava
živá hudba na terase hotela, animácie pre deti a dospelých, v rámci all inclusive 60 min. vstup na tenisové kurty na izbu/pobyt, minigolf, športoviská, sauna, fitnes centrum, volejbal, futbal, minigolf, vodné športy na pláži, fakultatívne výlety.
Internetová adresa
www.hotelzagreb.hr
Základná cena zahŕňa
- 7x resp. 14x ubytovanie s polpenziou (all inclusive za príplatok),
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Dieťa do 2 r. bez nároku na služby ZADARMO.
Základná cena nezahŕňa
- pobytová taxa:
  14,00 € / osoba nad 18 r. / týždenný pobyt
    7,00 € / osoba 12 - 18 r. / týždenný pobyt
  ZADARMO / dieťa do 12 r.
- komplexné cestovné poistenie UNION: 2,50 € / osoba / deň
- autobusová doprava: 89,00 € / osoba
- autobusová miestenka (nepovinná): 7,00 €
- príplatok za dopravu / zdvojený termín: 30,00 €
- preprava nadrozmernej batožiny (bicykel, surf a iné): 25,00 € / kus (nutné hlásiť vopred)
- príplatok za izbu s balkónom: 25,00 € / osoba 1. a 2.lôžko / týždenný pobyt
- príplatok za jednoposteľovú izbu: 80,00 až 140,00 € / týždenný pobyt (v závislosti od termínu)
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Hotel a dep. Zagreb