Biele bungalovy - Chorvátsko - Severná Dalmácia - Kaštelanská riviéra
Biele bungalovy
Doprava:
autobus, vlastná
Letisko:
-
Odjazd:
-
Strava:
All inclusive

V konečnej cene je započítaná FIRST MOMENT zľava -20% (11% FIRST MOMENT + 4% Ferrotour klub + 3% za 100% úhradu + 2% s poistením) do 31.03.2018

 


Stredisko
Oblasť Kaštelanskej riviéry sa rozprestiera medzi dvoma atraktívnymi mestami strednej Dalmácie – historickým Trogirom a Splitom. Práve na mieste dnešného Splitu sa už rímsky cisár Dioklecián rozhodol postaviť si dodnes zachovaný Diokleciánov palác, v ktorom hodlal stráviť zvyšok života. V blízkom Trogire a Splite nájdete kamenné ulice starého mesta, ktoré žijú turistikou vo dne i v noci, ale i múzeá, galérie, kaviarne, reštaurácie či rušný prístav.
Poloha
bungalovy sa nachádzajú priamo na pláži Kaštelanskej riviéry, cca 5 km od Trogiru a 15 km od Splitu, s ktorým má pravidelné autobusové spojenie. Vzdialenosť z Košíc cez Maďarsko je 985 km.

Popis
hotelový komplex Oaza Sunca pozostáva z ubytovacej časti – hotela a prízemných murovaných bungalovov, ktoré sú rozmiestnené v parku, obklopené príjemnou zeleňou.
VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
v hlavnej budove vstupná hala s recepciou, trezor (za príplatok), reštaurácia, lobby bar, slnečná terasa s výhľadom na more, spoločenská TV miestnosť, mini market. Parkovanie v areáli je pre hostí zadarmo.

Ubytovanie
Typy izieb:

• biele bungalovy nie sú zrekonštruované majú tri pevné lôžka, niektoré sú s možnosťou prístelky. Sú vhodné pre menej náročných klientov.
Vybavenie:
kúpeľňa, sociálne zariadenie, skriňa, terasa s plastovým nábytkom. Detská postieľka je na vyžiadanie (3,-€/ deň).

Stravovanie
all inclusive
(plná penzia – raňajky, obedy a večere formou bufetu, nápoje – nealko, pivo a víno zo samoobslužných automatov v čase 10:00 - 22:00 hod., pre deti zmrzlina 16:00 - 17:00 hod.).

Pláž
piesočnato - kamienková s pozvoľným vstupom do mora, nájdete tu aj kamenistú časť s betónovými platňami a trávnik. Slnečníky a ležadlá na pláži sú za poplatok. Na pláži sú k dispozícii sprchy.

Internet
Wi-Fi pripojenie v priestoroch recepcie a TV miestnosti je zadarmo. Internetový kútik za poplatok.

Šport a zábava
športoviská v areáli – futbalové, basketbalové a tenisové, možnosť surfovania, požičovňa bicyklov, bedminton, stolný tenis, detské ihrisko, animácie pre deti, vodné športy na pláži, fakultatívne výlety, individuálne výlety do Trogiru a Splitu.
Názor CK
Stredisko Resnik, najmä jeho bungalovy sú obľúbené kvôli voľnosti. Prízemné bungalovy sú rozmiestnené v rozľahlom areáli medzi stredomorskou zelenou a plážou s dobrým vstupom do mora. To znamená voľnosť pre pobehovanie Vašich ratolestí. Pre Vás rodičov voľnosť znamená all inclusive a najmä nápojový režim počas celého dna, kedy nemusíte neustále riešiť otázku hladu a smädu. Bungalovy sú jednoduché, nižší ubytovací štandard býva často ospravedlňovaný tvrdením, že väčšina času počas dna sa trávi pri mori a počas večerov na terase reštaurácie posedením pri víne alebo pive.
KOMU TENTO HOTEL ODPORÚČAME?
Najmä rodinám s deťmi kvôli vyššie uvedenému, ale aj pre tých, ktorí hľadajú all inclusive za rozumnú cenu. Klienti, ktorí vyhľadávajú večerný život za ním musia cestovať do Trogiru alebo Splitu.

OFICIÁLNE HODNOTENIE: **
Internetová adresa
www.resnik-hotel.hr
Základná cena zahŕňa
- 7x resp. 14x ubytovanie s all inclusive,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Dieťa do 2 r. bez nároku na služby ZADARMO.
Základná cena nezahŕňa
- pobytová taxa:
  14,00 € / osoba nad 18 r. / týždenný pobyt
    7,00 € / osoba 12 - 18 r. / týždenný pobyt
  ZADARMO / dieťa do 12 r.
- komplexné cestovné poistenie UNION: 2,50 € / osoba / deň
- autobusová doprava: 99,00 € / osoba (nástupné miesta: Bardejov, Prešov a Košice)
- autobusová miestenka (nepovinná): 7,00 €
- príplatok za dopravu / zdvojený termín: 30,00 €
- príplatok za dvojsedadlo v autobuse: 39,00 €
- preprava nadrozmernej batožiny (bicykel, surf a iné): 25,00 € / kus (nutné hlásiť vopred)
Nahrávám...

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

FERROTOUR - Biele bungalovy - Chorvátsko - Kaštelanská riviéra