Biele bungalovy, Chorvátsko, Severná Dalmácia, Kaštelanská riviéra, 2.9.2017, All inclusive
Biele bungalovy
LM
Typ
Termín:
2.9.2017 – 9.9.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:55563292
313 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

2 deti do 8 r. na 3. lôžku a prístelke = pobyt s all inclusive ZADARMO  


Poloha
hotelový areál sa nachádza priamo na pláži Kaštelanskej riviéry, cca 5 km od Trogiru a 15 km od Splitu, s ktorým má pravidelné autobusové spojenie. Vzdialenosť z Košíc cez Maďarsko je 985 km.
Ubytovanie
bungalovy – sú prízemné murované budovy rozmiestnené v parku. „Biele bungalovy“ nie sú zrekonštruované, majú tri pevné lôžka, niektoré sú s možnosťou prístelky, vlastné sociálne zariadenie a skriňu, sú vhodné pre menej náročných klientov.
Stredisko
Oblasť Kaštelanskej riviéry sa rozprestiera medzi dvoma atraktívnymi mestami strednej Dalmácie – historickým Trogirom a Splitom. Práve na mieste dnešného Splitu sa už rímsky cisár Dioklecián rozhodol postaviť si dodnes zachovaný Diokleciánov palác, v ktorom hodlal stráviť zvyšok života. V blízkom Trogire a Splite nájdete kamenné ulice starého mesta, ktoré žijú turistikou vo dne i v noci, ale i múzeá, galérie, kaviarne, reštaurácie či rušný prístav.
Popis hotela
hotelový komplex pozostáva z ubytovacej časti – hotel a bungalovy, reštaurácie, recepcie, lobby baru a internetového kútika (za poplatok). Pláž je piesočno-kamienková s pozvoľným vstupom, nájdete tu aj kamenistú časť s betónovými platňami a trávnik. Súčasťou areálu sú rôzne športoviská. Parkovanie v areáli je pre hostí zadarmo. Slnečníky, ležadlá a sprchy na pláži sú za poplatok. Wi-Fi pripojenie v priestoroch recepcie a TV miestnosti je zadarmo. Pobyt s domácim zvieraťom je možný len v bungalovoch (za poplatok 5,– €/ deň) a platí sa na mieste.
Stravovanie
all inclusive (plná penzia – raňajky, obedy a večere formou bufetu, nápoje – nealko, pivo a víno zo samoobslužných automatov v čase od 10:00 – 22:00 hod., pre deti zmrzlina od 16:00-17:00 hod.).
Šport a zábava
športoviská v areáli – futbalové, basketbalové a tenisové, možnosť surfovania, požičovňa bicyklov, bedminton, stolný tenis, detské ihrisko, vodné športy na pláži, fakultatívne výlety, individuálne výlety do Trogiru a Splitu.
Názor CK
Stredisko Resnik, najmä jeho bungalovy sú obľúbené kvôli voľnosti. Prízemné bungalovy sú rozmiestnené v rozľahlom areáli medzi stredomorskou zeleňou a plážou s dobrým vstupom do mora. To znamená voľnosť pre pobehovanie Vašich ratolestí. Pre Vás rodičov voľnosť znamená all inclusive a najmä nápojový režim počas celého dňa, kedy nemusíte neustále riešiť otázku hladu a smädu. Bungalovy sú jednoduché, nižší ubytovací štandard býva často ospravedlňovaný tvrdením, že väčšina času počas dňa sa trávi pri mori a počas večerov na terase reštaurácie posedením pri víne alebo pive.

Komu ten to hotel odporúčame? Najmä rodinám s deťmi kvôli vyššie uvedenému, ale aj pre tých, ktorí hľadajú all inclusive za rozumnú cenu. Klienti, ktorí vyhľadávajú večerný život musia za ním cestovať do Trogiru alebo Splitu.
Internetová adresa
www.resnik-hotel.hr
Základná cena zahŕňa
- 7x resp. 14x ubytovanie s all inclusive,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Dieťa do 2 r. bez nároku na služby ZADARMO.
Základná cena nezahŕňa
- pobytová taxa:
  14,00 € / osoba nad 18 r. / týždenný pobyt
    7,00 € / osoba 12 - 18 r. / týždenný pobyt
  ZADARMO / dieťa do 12 r.
- komplexné cestovné poistenie UNION: 2,50 € / osoba / deň
- autobusová doprava: 99,00 € / osoba
- autobusová miestenka (nepovinná): 7,00 €
- príplatok za dopravu / zdvojený termín: 30,00 €
- preprava nadrozmernej batožiny (bicykel, surf a iné): 25,00 € / kus (nutné hlásiť vopred)
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Biele bungalovy