Hotel St.Valentine, Bulharsko, Burgas, Slnečné pobrežie, 15.8.2017, Polpenzia
Hotel St.Valentine
LM
Typ
Termín:
15.8.2017 – 25.8.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:11 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:55488300
494 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

 


Poloha
290 m od širokej piesočnatej pláže, v severnej časti letoviska blízko centra mesta.
Ubytovanie
štandardné dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 - 2 prísteliek, izby majú vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, chladničku a balkón. K dispozícií sú aj štúdia s 2 lôžkami, rozťahovacím gaučom pre 1 - 2 deti a kuchynským kútom vybaveným základným riadom. Štúdia sú na vyžiadanie.
Popis hotela
našimi aj zahraničnými klientmi veľmi obľúbený, udržiavaný a klimatizovaný hotel má recepciu, reštauráciu, snack bar, vonkajšiu terasu a bazén. Slnečníky a ležadlá pri bazéne sú zadarmo, na pláži za poplatok. Hotel má na cestovateľských portáloch veľmi dobré recenzie. Wi-Fi pripojenie v časti recepcie zadarmo.
Stravovanie
polpenzia formou švédskych stolov bez nápoja (2 - 3 šaláty, polievka, 2 - 3 hlavné jedlá, prílohy, dezert / ovocie).
Šport a zábava
veľa možností v centre Slnečného pobrežia, karaoke, diskotéky, prechádzky, nákupy, aquapark, vodné športy na pláži, fakultatívne výlety.
Názor CK
veľkou konkurenčnou výhodou hotela je fakt, že má v cene zahrnuté raňajky a večere formou švédskych stolov za cenu hotelov, ktoré majú v cene iba raňajky. Aj keď prevláda názor, že v Bulharsku sa dá lacno najesť kdekoľvek, s rastúcim dopytom a počtom turistov to už prestáva byť pravidlom a na stravovanie môžete minúť čoraz väčšiu časť Vášho rozpočtu. Od prvej chvíle, kedy sme hotel navštívili nás upútal moderným dizajnom (vrátane pekných sociálnych zariadení) a príjemnou reštauráciou. Majiteľka hotela úzkostlivo dbá o čistotu, otvorená terasa s pool barom a bazénom sú príjemným miestom na večerné posedenia. Hoci je situovaný v centre Slnečného pobrežia, nemusíte sa obávať hluku, ako je tomu v hoteloch situovaných bližšie k pláži.
Komu tento hotel odporúčame? Hotel je vhodný pre tých dovolenkárov, ktorým neprekáža vzdialenosť 290 m od pláže, ale chcú mať zabezpečené stravovanie a kvalitné ubytovanie v priestranných dobre vybavených izbách, dostatočne veľkých aj pre 4-členné rodiny.
Základná cena zahŕňa
- 10x resp. 11x ubytovanie s polpenziou,
- letenka na trase Košice - Burgas - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Dieťa do 2 rokov bez nároku na služby - ZADARMO.
Základná cena nezahŕňa
- servisné poplatky (letiskové a bezpečnostné poplatky, transfer):
  165,00 € osoba nad 12 rokov
  110,00 € dieťa 2 - 12 rokov
    45,00 € dieťa do 2 rokov  
- pobytová taxa: 10,00 € osoba nad 2 roky / pobyt
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 EXTRA: 2,90 € / osoba / deň

FAKULTATÍVNE VÝLETY
Varna


Celodenný autobusový výlet, prehliadka múzea, Delfinárium – nezabudnuteľný zážitok pre všetkých, najmä pre deti.
Orientačná cena: dospelá osoba 35,- €.

Bulharský folklórny večer
Večerný výlet do neďalekej štýlovej bulharskej dedinky, večera, neobmedzená konzumácia vína, folklórny program, tanec na žeravom uhlí, ľudová a moderná hudba do tanca.
Orientačná cena: dospelá osoba 25,- €.

Istanbul
Jedno alebo dvojdňová návšteva mesta označovaného ako „Brána orientu“. Návšteva Sultánskeho paláca Topkapi, Modernej mešity, Suljemanovej mešity Agia Sophia, Hypodrom.
Orientačná cena: dospelá osoba 60,- € (nutný cestovný pas).

Nesebar
Stará časť Nesebaru s prístavom sa rozkladá na polostrove, ktorý je s pevninou spojený úzkou šijou. Typické malebné balkánske domy lemujú uličky s obchodíkmi, trhmi a krčmičkami. Najcennejšou pamiatkou sú kostoly, vzácne ukážky byzantskej architektúry. Nesebar sa nachádza 35 km severne od Burgasu a 5 km od Slnečného pobrežia.
Orientačná cena: dospelá osoba 15,- €.

Sozopol
Prehliadka malebného starobylého mestečka s typickou balkánskou architektúrou na južnom pobreží Čierneho mora ležiaceho na skalnatom polostrove, ktorý sa nachádza v najjužnejšej časti Burgaského zálivu.
Orientačná cena: dospelá osoba loďou 15,- €, dospelá osoba autobusom 22,- €.

Aquapark
Celodenná alebo poldenná návšteva Aquaparku na Slnečnom pobreží alebo v Nesebare s množstvom atrakcií pre deti aj dospelých.
Orientačná cena: dospelá osoba 20,- €.

Morský piknik
Romantická plavba na lodi Nija pozdĺž pobrežia. Počas plavby bohatý obed s ochutnávkou bulharských vín, rybačka a samozrejme aj plávanie.
Orientačná cena: dospelá osoba 25,- €.

Fakultatívne výlety sú organizované zahraničnými cestovnými kanceláriami a môžete si ich zakúpiť priamo u delegáta. Vyššie uvedené ceny nezahŕňajú vstupy. Ceny sú orientačné a môžu sa zmeniť podľa aktuálnej situácie. Presný program, cena a podmienky absolvovania výletu sú k dispozícii priamo na mieste pobytu u Vášho delegáta.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Hotel St.Valentine