Hotel Queen Nelly, Bulharsko, Burgas, Prímorsko, 24.6.2018, All inclusive
Hotel Queen Nelly
FM
Typ
Termín:
24.6.2018 – 1.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:61086201
496,30 € Konečná cena

V konečnej cene je započítaná zľava FIRST MOMENT -30% (21% FIRST MOMENT + 4% Ferrotour klub + 3% za 100% úhradu + 2% zájazd s poistením) do 31.03.2018.


Poloha
200 m od severnej piesočnatej pláže a 300 m od južnej pláže, neďaleko centra v pokojnejšej časti letoviska. V pešej dostupnosti je aj aquapark. Vzdialenosť od letiska v Burgase je 60 km.

Popis
architektonicky zaujímavo riešený obľúbený a kvalitný hotel s moderným dizajnom, dlhodobo zaradený v našej ponuke.
VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
vstupná hala s recepciou, výťah, trezor na recepcii (za poplatok), zmenáreň, hlavná vnútorná klimatizovaná reštaurácia, vonkajšia reštaurácia s terasou, bar pri bazéne, rozľahlý vonkajší bazén s oddelenou detskou časťou a menšie detské preliezačky, počítačová miestnosť.

Ubytovanie
Typy izieb:
• štandardné dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 prístelky, izby s možnosťou 2 prísteliek sú na vyžiadanie.
Vybavenie:
klimatizácia, kúpeľňa, sociálne zariadenie, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, mini chladnička, sušiak na bielizeň a balkón.

Stravovanie
all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, neskoré raňajky, popoludňajší snack - pizza, sendviče, toasty, drobné pečivo, ovocie. V bare počas celého dna teplé, studené alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie.

Pláž
piesočnatá pláž. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok.

Internet
Wi-Fi pripojenie v priestoroch recepcie a bazéna je zadarmo.

Šport a zábava
menšie detské preliezačky, fitnes centrum, biliard (za poplatok), stolný tenis (zadarmo), reštaurácie, bary, diskotéky a zábavné podniky v centre Primorska, vodné športy na pláži, fakultatívne výlety.
Názor CK
Queen Nelly je naozajstnou kráľovnou medzi hotelmi v Primorsku najmä kvôli tomu, ako precízne je udržiavaný, čistý a voňavý. Príjemné prostredie v okolí bazénov so slnečníkmi a ležadlami a pool bar Vás niekedy ospravedlnia od návštevy pláže. Hotelová reštaurácia ponúka pestrú a kvalitnú európsku i bulharskú stravu a dostatok ovocia a zeleniny. Pobyt v Queen Nelly sa oplatí, nakoľko získate počas dovolenky kvalitu a komfort za primeranú cenu.
KOMU TENTO HOTEL ODPORÚČAME?
Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, a kvôli krásnym piesočnatým plážam aj pre rodiny s deťmi. Uspokojí aj náročnejších klientov.

OFICIÁLNE HODNOTENIE: ***
Internetová adresa
www.queennelly.com
Základná cena zahŕňa
- 7x ubytovanie s all inclusive,
- letenka na trase Košice - Burgas - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Dieťa do 2 rokov bez nároku na služby - ZADARMO.
Základná cena nezahŕňa
- servisné poplatky (letiskové a bezpečnostné poplatky, transfer):
  165,00 € osoba nad 2 roky
    45,00 € dieťa do 2 rokov  
- pobytová taxa: 10,00 € osoba nad 2 roky / pobyt
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 EXTRA: 2,90 € / osoba / deň

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Hotel Queen Nelly