Hotel Queen Nelly, Bulharsko, Burgas, Prímorsko, 25.8.2017, All inclusive
Hotel Queen Nelly
LM
Typ
Termín:
25.8.2017 – 5.9.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:12 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:55488252
364 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

 


Poloha
200 m od severnej piesočnatej pláže a 300 m od južnej pláže, neďaleko centra v tichšej časti letoviska. V pešej dostupnosti je aj aquapark.
Ubytovanie
štandardné dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 prístelky sú vkusne zariadené, majú vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, mini chladničku, sušiak na bielizeň, balkón so sedením. Izby s dvoma prístelkami sú na vyžiadanie.
Popis hotela
obľúbený hotel s moderným dizajnom má vstupnú halu s recepciou, výťah, trezor na recepcii (za poplatok), zmenáreň, hlavnú vnútornú klimatizovanú reštauráciu, vonkajšiu reštauráciu s terasou, bar pri bazéne, rozľahlý vonkajší bazén s oddelenou detskou časťou a menšie detské preliezačky. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok. Počítačová miestnosť zadarmo. Wi-Fi pripojenie na recepcii a pri bazéne zadarmo.
Stravovanie
all inclusive raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, neskoré raňajky, poobedný snack - pizza, sendviče, toasty, drobné pečivo, ovocie. V bare počas celého dňa teplé, studené alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie.
Šport a zábava
menšie detské preliezačky, fitness centrum, biliard (za poplatok), stolný tenis (zadarmo), reštaurácie, bary, diskotéky a zábavné podniky v centre Primorska, vodné športy na pláži, fakultatívne výlety.
Názor CK
Queen Nelly je naozajstnou kráľovnou medzi hotelmi v Primorsku najmä kvôli tomu, ako precízne je udržiavaný, čistý a voňavý. Príjemné prostredie v okolí bazénov so slnečníkmi a ležadlami a pool bar Vás niekedy ospravedlnia od návštevy pláže. Hotelová reštaurácia ponúka pestrú a kvalitnú európsku i bulharskú stravu a dostatok ovocia a zeleniny. Pobyt v Queen Nelly sa oplatí, nakoľko získate kvalitu a komfort za primeranú cenu.

Komu tento hotel odporúčame? Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, a kvôli krásnym piesočnatým plážam aj pre rodiny s deťmi. Uspokojí aj náročnejších klientov.
Internetová adresa
www.queennelly.com
Základná cena zahŕňa
- 10x resp. 11x ubytovanie s all inclusive,
- letenka na trase Košice - Burgas - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Dieťa do 2 rokov bez nároku na služby - ZADARMO.
Základná cena nezahŕňa
- servisné poplatky (letiskové a bezpečnostné poplatky, transfer):
  165,00 € osoba nad 12 rokov
  110,00 € dieťa 2 - 12 rokov
    45,00 € dieťa do 2 rokov  
- pobytová taxa: 10,00 € osoba nad 2 roky / pobyt
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 EXTRA: 2,90 € / osoba / deň

FAKULTATÍVNE VÝLETY
Varna


Celodenný autobusový výlet, prehliadka múzea, Delfinárium – nezabudnuteľný zážitok pre všetkých, najmä pre deti.
Orientačná cena: dospelá osoba 35,- €.

Bulharský folklórny večer
Večerný výlet do neďalekej štýlovej bulharskej dedinky, večera, neobmedzená konzumácia vína, folklórny program, tanec na žeravom uhlí, ľudová a moderná hudba do tanca.
Orientačná cena: dospelá osoba 25,- €.

Istanbul
Jedno alebo dvojdňová návšteva mesta označovaného ako „Brána orientu“. Návšteva Sultánskeho paláca Topkapi, Modernej mešity, Suljemanovej mešity Agia Sophia, Hypodrom.
Orientačná cena: dospelá osoba 60,- € (nutný cestovný pas).

Nesebar
Stará časť Nesebaru s prístavom sa rozkladá na polostrove, ktorý je s pevninou spojený úzkou šijou. Typické malebné balkánske domy lemujú uličky s obchodíkmi, trhmi a krčmičkami. Najcennejšou pamiatkou sú kostoly, vzácne ukážky byzantskej architektúry. Nesebar sa nachádza 35 km severne od Burgasu a 5 km od Slnečného pobrežia.
Orientačná cena: dospelá osoba 15,- €.

Sozopol
Prehliadka malebného starobylého mestečka s typickou balkánskou architektúrou na južnom pobreží Čierneho mora ležiaceho na skalnatom polostrove, ktorý sa nachádza v najjužnejšej časti Burgaského zálivu.
Orientačná cena: dospelá osoba loďou 15,- €, dospelá osoba autobusom 22,- €.

Aquapark
Celodenná alebo poldenná návšteva Aquaparku na Slnečnom pobreží alebo v Nesebare s množstvom atrakcií pre deti aj dospelých.
Orientačná cena: dospelá osoba 20,- €.

Morský piknik
Romantická plavba na lodi Nija pozdĺž pobrežia. Počas plavby bohatý obed s ochutnávkou bulharských vín, rybačka a samozrejme aj plávanie.
Orientačná cena: dospelá osoba 25,- €.

Fakultatívne výlety sú organizované zahraničnými cestovnými kanceláriami a môžete si ich zakúpiť priamo u delegáta. Vyššie uvedené ceny nezahŕňajú vstupy. Ceny sú orientačné a môžu sa zmeniť podľa aktuálnej situácie. Presný program, cena a podmienky absolvovania výletu sú k dispozícii priamo na mieste pobytu u Vášho delegáta.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Hotel Queen Nelly