Hotel Kamenec, Bulharsko, Burgas, Nesebar, 27.8.2017, All inclusive
Hotel Kamenec
LM
Typ
Termín:
27.8.2017 – 3.9.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:55488332
444 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

 


Poloha
novozrekonštruovaný hotel, zasadený v zelenej záhrade je vzdialený od krásnej piesočnatej pláže cca 5 minút chôdze. Do historického Nesebaru, ktorý spadá pod pamiatky UNESCO sa dostanete peši za cca 10 min.. Autobusová zastávka je 100 m od hotela, a dostanete sa ňou na Slnečné pobrežie. Vzdialenosť od letiska je 30 km.
Ubytovanie
štandardné dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 prístelky- len pre dieťa do 7 rokov. Izby majú vlastné sociálne zariadenie, SAT TV, chladničku a balkón.
Popis hotela
v hoteli sa nachádza recepcia (trezor na recepcií za poplatok), zmenáreň, reštaurácia, výťah, lobby bar, bar pri bazéne, tri vonkajšie bazény, detské ihrisko. Slnečníky a ležadlá pri bazéne zadarmo na pláži sú za poplatok. Wi-Fi pripojenie v priestoroch lobby zadarmo.
Stravovanie
all inclusive raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov. Snack a koláčiky v čase 10:30 - 11:30 hod., poobedňajší snack a zmrzlina v čase 15:30 - 17:00 hod. Nealkoholické nápoje, káva, čaj, alkoholické nápoje miestnej výroby, pivo a víno v čase 10:00 - 22:30 hod.
Šport a zábava
možnosť vodných športov na pláži, fitness centrum za poplatok. Možnosť návštevy historickej časti Nesebaru, nákupy, reštaurácie v centre mestečka resp. väčší ruch nájdete v neďalekom stredisku Slnečné pobrežie. Fakultatívne výlety.
Názor CK
novinkou letnej dovolenkovej sezóny 2017 je tento krásne zrekonštruovaný hotel, výhodne situovaný v pokojnom prostredí, vhodný na poznávanie, oddych i nákupy. Široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je udržiavaná a má výhľad na „starý Nesebar“. Letovisko „nový Nesebar“ patrí k sofistikovanejším na čiernomorskom pobreží, má dobrú infraštruktúru, dopravné spojenie i nákupné možnosti.
Komu tento hotel odporúčame? Klientom s vyššími nárokmi na kvalitu ubytovania, ktorí zároveň uprednostňujú stravovanie formou all inclusive, ale nevadí im krátka pešia prechádzka z hotela na pláž. Hotel nie je vhodný pre mládež vyhľadávajúcu nočnú zábavu.
Základná cena zahŕňa
- 7x ubytovanie s all inclusive,
- letenka na trase Košice - Burgas - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Dieťa do 2 rokov bez nároku na služby - ZADARMO.
Základná cena nezahŕňa
- servisné poplatky (letiskové a bezpečnostné poplatky, transfer):
  165,00 € osoba nad 12 rokov
  110,00 € dieťa 2 - 12 rokov
    45,00 € dieťa do 2 rokov  
- pobytová taxa: 10,00 € osoba nad 2 roky / pobyt
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 EXTRA: 2,90 € / osoba / deň

FAKULTATÍVNE VÝLETY
Varna


Celodenný autobusový výlet, prehliadka múzea, Delfinárium – nezabudnuteľný zážitok pre všetkých, najmä pre deti.
Orientačná cena: dospelá osoba 35,- €.

Bulharský folklórny večer
Večerný výlet do neďalekej štýlovej bulharskej dedinky, večera, neobmedzená konzumácia vína, folklórny program, tanec na žeravom uhlí, ľudová a moderná hudba do tanca.
Orientačná cena: dospelá osoba 25,- €.

Istanbul
Jedno alebo dvojdňová návšteva mesta označovaného ako „Brána orientu“. Návšteva Sultánskeho paláca Topkapi, Modernej mešity, Suljemanovej mešity Agia Sophia, Hypodrom.
Orientačná cena: dospelá osoba 60,- € (nutný cestovný pas).

Nesebar
Stará časť Nesebaru s prístavom sa rozkladá na polostrove, ktorý je s pevninou spojený úzkou šijou. Typické malebné balkánske domy lemujú uličky s obchodíkmi, trhmi a krčmičkami. Najcennejšou pamiatkou sú kostoly, vzácne ukážky byzantskej architektúry. Nesebar sa nachádza 35 km severne od Burgasu a 5 km od Slnečného pobrežia.
Orientačná cena: dospelá osoba 15,- €.

Sozopol
Prehliadka malebného starobylého mestečka s typickou balkánskou architektúrou na južnom pobreží Čierneho mora ležiaceho na skalnatom polostrove, ktorý sa nachádza v najjužnejšej časti Burgaského zálivu.
Orientačná cena: dospelá osoba loďou 15,- €, dospelá osoba autobusom 22,- €.

Aquapark
Celodenná alebo poldenná návšteva Aquaparku na Slnečnom pobreží alebo v Nesebare s množstvom atrakcií pre deti aj dospelých.
Orientačná cena: dospelá osoba 20,- €.

Morský piknik
Romantická plavba na lodi Nija pozdĺž pobrežia. Počas plavby bohatý obed s ochutnávkou bulharských vín, rybačka a samozrejme aj plávanie.
Orientačná cena: dospelá osoba 25,- €.

Fakultatívne výlety sú organizované zahraničnými cestovnými kanceláriami a môžete si ich zakúpiť priamo u delegáta. Vyššie uvedené ceny nezahŕňajú vstupy. Ceny sú orientačné a môžu sa zmeniť podľa aktuálnej situácie. Presný program, cena a podmienky absolvovania výletu sú k dispozícii priamo na mieste pobytu u Vášho delegáta.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Hotel Kamenec