Hotel Belitsa, Bulharsko, Burgas, Prímorsko, 27.8.2017, Raňajky
Hotel Belitsa
LM
Termín:
27.8.2017 – 3.9.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:55488354
374 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

450 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity

Poloha
v pekne udržiavanej priestrannej záhrade, iba 200 m od severnej piesočnatej pláže v pokojnejšej časti strediska Primorsko. Do centra strediska s množstvom reštaurácií a taverien je hotel vzdialený cca 250 m.
Ubytovanie
štandardné dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 – 2 prístelky (prístelka – rozkladacie kreslo), majú vlastné sociálne zariadenie, SAT TV, telefón, mini bar a balkón. Sušič na vlasy je možne si zapožičať na recepcií hotela. Detská postieľka je na vyžiadanie, za poplatok 2,50 €/ deň (platí sa na recepcii hotela).
Popis hotela
zrekonštruovaný obľúbený prázdninový hotel. V hoteli sa nachádza vstupná hala s recepciou, zmenáreň, trezor (za poplatok), výťah, klimatizovaná reštaurácia, lobby bar s terasou. V hotelovej záhrade je bazén väčších rozmerov pre dospelých a pre deti, pri bazéne barbeque, športové ihrisko, detské preliezačky a tenisový kurt. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne zadarmo, na pláži sú za poplatok. Wi-Fi pripojenie v priestoroch hotela a izbách za poplatok.
Stravovanie
raňajky formou bufetu, za príplatok – polpenzia.
Šport a zábava
fitness centrum, stolný tenis, detské ihrisko, detský klub. Prenájom bicyklov, prenájom vodného bicykla, vodné športy (za poplatok).
Názor CK
keďže sme zaznamenali zvýšený záujem dovolenkárov o hotely s polpenziou v Bulharsku, zaradili sme do ponuky pekne zrekonštruovaný hotel, ktorý je výhodne situovaný v centre Primorska a zároveň blízko k najobľúbenejšej pláži. Jeho výhodou sú veľkorysé priestory v interiéri – izby, reštaurácia a vstupná hala, ale najmä veľká záhrada s detským ihriskom, veľkými bazénmi, kde s nemusíte tlačiť a samozrejme s barom pri bazéne.
Komu tento hotel odporúčame? Všetkým vekovým kategóriám, najmä rodinám s deťmi a tým, ktorí si zvolia cenovo výhodnejší spôsob stravovania – polpenziu v hoteli.
Základná cena zahŕňa
- 7x ubytovanie s raňajkami,
- letenka na trase Košice - Burgas - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Dieťa do 2 rokov bez nároku na služby - ZADARMO.
Základná cena nezahŕňa
- servisné poplatky (letiskové a bezpečnostné poplatky, transfer):
  165,00 € osoba nad 12 rokov
  110,00 € dieťa 2 - 12 rokov
    45,00 € dieťa do 2 rokov  
- pobytová taxa: 10,00 € osoba nad 2 roky / pobyt
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 EXTRA: 2,90 € / osoba / deň

FAKULTATÍVNE VÝLETY
Varna


Celodenný autobusový výlet, prehliadka múzea, Delfinárium – nezabudnuteľný zážitok pre všetkých, najmä pre deti.
Orientačná cena: dospelá osoba 35,- €.

Bulharský folklórny večer
Večerný výlet do neďalekej štýlovej bulharskej dedinky, večera, neobmedzená konzumácia vína, folklórny program, tanec na žeravom uhlí, ľudová a moderná hudba do tanca.
Orientačná cena: dospelá osoba 25,- €.

Istanbul
Jedno alebo dvojdňová návšteva mesta označovaného ako „Brána orientu“. Návšteva Sultánskeho paláca Topkapi, Modernej mešity, Suljemanovej mešity Agia Sophia, Hypodrom.
Orientačná cena: dospelá osoba 60,- € (nutný cestovný pas).

Nesebar
Stará časť Nesebaru s prístavom sa rozkladá na polostrove, ktorý je s pevninou spojený úzkou šijou. Typické malebné balkánske domy lemujú uličky s obchodíkmi, trhmi a krčmičkami. Najcennejšou pamiatkou sú kostoly, vzácne ukážky byzantskej architektúry. Nesebar sa nachádza 35 km severne od Burgasu a 5 km od Slnečného pobrežia.
Orientačná cena: dospelá osoba 15,- €.

Sozopol
Prehliadka malebného starobylého mestečka s typickou balkánskou architektúrou na južnom pobreží Čierneho mora ležiaceho na skalnatom polostrove, ktorý sa nachádza v najjužnejšej časti Burgaského zálivu.
Orientačná cena: dospelá osoba loďou 15,- €, dospelá osoba autobusom 22,- €.

Aquapark
Celodenná alebo poldenná návšteva Aquaparku na Slnečnom pobreží alebo v Nesebare s množstvom atrakcií pre deti aj dospelých.
Orientačná cena: dospelá osoba 20,- €.

Morský piknik
Romantická plavba na lodi Nija pozdĺž pobrežia. Počas plavby bohatý obed s ochutnávkou bulharských vín, rybačka a samozrejme aj plávanie.
Orientačná cena: dospelá osoba 25,- €.

Fakultatívne výlety sú organizované zahraničnými cestovnými kanceláriami a môžete si ich zakúpiť priamo u delegáta. Vyššie uvedené ceny nezahŕňajú vstupy. Ceny sú orientačné a môžu sa zmeniť podľa aktuálnej situácie. Presný program, cena a podmienky absolvovania výletu sú k dispozícii priamo na mieste pobytu u Vášho delegáta.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Hotel Belitsa