Poznávací letecký zájazd RÍM

let ikonka

Krajina: Letecké EUROVÍKENDY

Letovisko: Rím

Popis hotela:

TERMÍN ZÁJAZDU: 28.08.-31.08.2014

Program:
1. DEŇ |
transfer z Košíc do Budapešti, prílet do Ríma v dopoludňajších hodinách, spoločný transfer do hotela, ubytovanie v hoteli  v širšom centre mesta, voľno.

2. DEŇ | raňajky formou švédskych stolov, prehliadka Ríma  s miestnou sprievodkyňou – 1.časť: Kolosuem, Circus Maximus, Forum Romanum, Kapitol. Benátske námestie, Pamätník Vittorio Emanuelle, Panteon, Piazza Navona, Fntana di Trevi a pod. v závislosti na čase  popoludní voľno,nocľah.
3. DEŇ | raňajky formou švédskych stolov, pokračovanie v prehliadke mesta, metrom presun do Vatikánu – prehliadka baziliky a námestia sv. Petra, Anjelský hrad (exteriér), možnosť návštevy Vatikánskych múzeí, popoludní individuálne voľno a prehliadky mesta, resp. nákupy,nocľah.
4. DEŇ | raňajky, dopoludnia voľno, spoločný transfer na letisko, v popoludňajších hodinách odlet z Ríma.

Približný odhad vstupného: cca 40 € 

CK si vyhradzuje právo na operatívne zmeny programu a poradia navštívených miest. Platí podmienka minimálneho počtu účastníkov.


Termíny a cenník

Kliknutím na termín zájazdu prejdete na rezerváciu. Počas rezervácie Vám náš systém automaticky vypočíta cenu Vášho zájazdu s aktuálnou zľavou.

V termíne označenom ako rezervovaný ( oranžová farba ) je voľný už iba minimálny počet miest. Volajte 0557291234 ( 0911494320) alebo nás navštívte osobne.

Legenda:Voľný termínRezervovaný termínVypredaný termín
Doprava: letecká; Odchod z: Košice
TermínDní / nocíosoba / 1. a 2.lôžko / raňajkyosoba / 3.lôžko / raňajky
august 2014
28.08.2014 4/3379.00 €379.00 €

Cena zahŕňa:

transfer Košice – letisko Budapešť – Košice, obojsmerná letenka Budapešť – Rím – Budapešť, transfer z letiska do hotela a späť, 2 ks batožiny v cene letenky (1 ks na palubu, 1 ks do batožinového priestoru), 3 x ubytovanie v hoteli s raňajkami, sprievodca CK, program (bez vstupov), DPH.

 

Cena nezahŕňa:
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 1,90 € / osoba / deň
- komplexné cestovné poistenie UNION A1 EXTRA: 2,40 € / osoba / deň
- príplatok za jednoposteľovú izbu: 89 € / pobyt
- letiskové a servisné poplatky: 129,00 € / osoba
- povinný príplatok na mieste: pobytová taxa  2,- €/osoba/noc (platí sa v hotovosti na recepcii hotela).
- vstupné cca 40,00 €